Bezpečné weby se zelenají

Zabezpečení dat a důvěryhodnost provozovatele se dnes na internetu stává naprostou prioritou. Nahradí cenově dostupné EV SSL certifikáty běžné SSL certifikáty?
Bezpečné weby se zelenají

Není novinkou, že se v dnešní době stále častěji setkáváme s podvodnými webovými stránkami, hackerskými útoky a krádeži citlivých osobních informací návštěvníků webových stránek. Majitelé webů zabezpečení stránek často podceňují. Chybí jim informace, že zabezpečením stránek nejen že zvyšují bezpečnost, ale také výrazně posilují svoji důvěryhodnost před návštěvníky stránek a dokonce mohou získat vyšší počet objednávek.

Zabezpečit citlivá a osobní data na internetu před zneužitím třetími osobami není nic složitého. Slouží k tomu důvěryhodné SSL certifikáty, které šifrují komunikaci od klienta na server. Veškerá komunikace je tedy bezpečná a chráněná. SSL certifikáty s označením EV obsahují navíc v prohlížeči nezaměnitelný symbol bezpečnosti – zelený adresní řádek, který znamená nejvyšší možné uživatelské zabezpečení webových stránek a e-shopů. Uživatel jednoznačně vidí provozovatele stránek, který se střídá s certifikační autoritou, vystavující certifikát.

Klepněte pro větší obrázek
 

Zelený adresní řádek – zvyšte tržby

Celosvětově uznávané certifikační autority, které vydávají SSL certifikáty, ve svých případových studiích dokazují pozitivní psychologický vliv zeleného adresního řádku na vnímání majitele stránek zákazníky (Zdroj: VeriSign Case Study). Zelený adresní řádek motivuje k vyšším prodejům a posiluje důvěru zákazníka. Certifikační autorita GeoTrust dokonce potvrzuje, že EV certifikáty pomohly jako jedna z věcí ke zvýšení příjmů o 28 % ročně (Zdroj: GeoTrust Case Study).

Jak získat prémiový EV certifikát levně

Dříve byly EV certifikáty velice nákladným řešením, to už však dávno neplatí. I když se jedná o prémiový produkt, činí jeho roční cena při dvouleté platnosti certifikátu jen 2.495 Kč. EV certifikát nenachází uplatnění pouze na webech bank a finančních institucí. Je dostupný každému webovému projektu, který klade důraz na bezpečnost, důvěryhodnost a kvalitu. Své místo nachází u finančních institucí, komerčních webových projektů nebo obchodů (e-shopů) s platbou on-line, peněžními transakcemi nebo u webu s přihlašovacími formuláři.
Volbou EV SSL certifikátu nikdy nemůžete být zklamáni.

Největší prodejce zelených adresních řádků, www.SSLmarket.cz, nabízí nyní v akci „zelený“ certifikát GeoTrust True BusinessID EV za revoluční cenu.

více informací a objednávka

 Klepněte pro větší obrázek

Certifikát GeoTrust True BusinessID EV znamená prestiž – nejlepší kvalitu – nejlepší cenu na trhu. Váš web je plně důvěryhodný a on-line komunikace je díky němu bezpečná.

Bonusové výhody SSL EV

  •  Rozšířené ověření společnosti (EV)
  • Zelený adresní řádek s názvem společnosti
  • Neomezená serverová licence
  • Důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů
  • Důvěryhodný a zodpovědný majitel www stránek
  • 30 denní garance vrácení peněz
  • Podpora technologie SAN/UC
  • GeoTrust Site Seal pečeť

Další výhody: Kromě důvěryhodnosti a kvality vydávaných SSL certifikátů získáte u certifikátů GeoTrust automaticky zabezpečení domény bez uvedení www v názvu. Je možné ho současně využít na zabezpečení až 25 domén na různých serverech. Důležitá je také podpora pro zabezpečení serveru Microsoft Exchange.

Autorita GeoTrust

Společnost GeoTrust byla založena v roce 2001 a patří mezi největší autority na světě. V roce 2006 byl GeoTrust odkoupen společností VeriSign a dnes tak spadá do portfolia produktů společnosti Symantec. Se SSL od GeoTrust máte jistotu, že vaši klienti nebudou obtěžování jakýmkoliv hlášením o „nedůvěryhodnosti“ certifikátu při přístupu na vaše stránky z různých prohlížečů.

SSL certifikáty GeoTrust EV za bezkonkurenční ceny najdete na stránkách SSLmarket.cz – nejširší nabídka SSL certifikátů na jedné adrese.

Kontakt: ZONER software, a.s., www.SSLmarket.cz, tel. 603 196 637, admin(zav)zoner.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: České banky pod útokem

Témata článku: Zeleň, Admin, Podpora technologie, Nejširší nabídka, Google Images, Seal, Největší výhoda, LRO, Elements, VeriSign, PID, Komerční web, Majitel webů, Zvýšení příjmů, Největší symbol, Přihlašovací stránka, Třetí osoba, Images


Určitě si přečtěte

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 30

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF