Tiskárny | Canon

Běžná kancelářská tiskárna poslouží pro zkrášlování nehtů. Canon na to připravil aplikaci

Tisk dokumentů už je nuda, fotografie si častěji prohlédneme na displejích a potisk CD už je archaismus. Jak jinak tedy kreativně využít tiskárnu? Nad tím si zjevně lámali hlavu u Canonu a možná si u toho usilovného přemýšlení ukusovali nehty - napadlo je totiž tisknout právě na ně.

Pro potisk nehtů již existují speciální tiskárny, ale vystačit si můžete i s tou klasickou. Canon představil mobilní aplikaci Nail Sticker Creator, která umožní vytvořit barevné nálepky na nehty, které si následně můžete vytisknout na vybraných tiskárnách z řady Pixma.

Pokud máte jednu z podporovaných tiskáren od Canonu se speciálním zásobníkem, můžete si do svého telefonu stáhnout aplikaci Nail Sticker Creator a začít tvořit. Na výběr jsou již předchystané vzory, či si můžete vytvořit i své vlastní třeba na základě fotografie. Před zahájením tisku vložíte do tiskárny samolepicí papír pro tvorbu etiket.

Jak tisk funguje se můžete podívat na tomto videu:

Po vytištění si stačí nalepit fólii na nehty, zarovnat a pro větší trvanlivost přetřít bezbarvým lakem. Aktuálně jsou podporované tiskárny Canon Pixma TS8250, TS9550 a TS705 a operační systémy Android a iOS.

Diskuze (1) Další článek: Firefox Send od Mozilly: snadné sdílení souborů s mnoha možnostmi nastavení

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Tiskárny, Canon, Tisk, Tiskárna, Potisk, Zkrášlování, APL, Aplikace, Tiskař, Nehty, Fotografie, KANCELAR


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači