Bezchybné skenování dokumentů se zárukou

(inzerce) Digitalizace dokumentů se v dnešní době začíná čím dál tím více rozvíjet a již dávno neplatí, že by ji využívaly pouze velké společnosti.
Bezchybné skenování dokumentů se zárukou

Díky dostupnosti technologií, legislativní podpoře a širokým možnostem využití se pro elektronickou formu dokumentů rozhoduje také stále více malých či středních firem. Naprostým základem pro celý proces digitalizace je spolehlivé zařízení, které papírový dokument bezchybně převede do elektronické podoby.

Klepněte pro větší obrázek

V současné době však jeden z velkých dodavatelů tiskových řešení přiznává, že při použití jeho zařízení může po naskenování dojít ke změně údajů v digitalizovaném dokumentu a změně dat oproti originálu. Naproti tomu Konica Minolta přichází s analýzou tohoto problému a potvrzením svého bezchybného řešení. To pracuje s jinou technologií a může proto shodu elektronického dokumentu s originálem garantovat.

Problém odhalen

Za nežádoucí změnou údajů stojí technologie JBIG2, která v kombinaci s vysokou kompresí dokumentu může vést právě ke změně údajů v elektronické verzi. Druhým rizikovým faktorem jsou malé zkušenosti výrobců, kteří na trh multifunkčních zařízení teprve vstupují. Také oni mohou mít se správným fungováním svých zařízení potíže zejména v rámci konstrukčních nedokonalostí, které se projeví až při dlouhodobém provozu.

Cesta ke spolehlivému fungování

Konica Minolta patří již mnoho let mezi přední světové výrobce tiskových řešení a při vývoji svých multifunkčních zařízení proto může čerpat z velkého množství zkušeností. Také díky tomu nevyužívá technologie JBIG2 a při digitalizaci neusiluje o takovou kompresi, která by mohla vést ke změně dat.

Záruka jistoty

Pro bezchybnou digitalizaci dokumentů zvolila Konica Minolta dvě jiné technologie: „Bezztrátová“ komprese CCITT zaručuje, že ať uživatel nastaví jakékoli parametry skenování (např. rozlišení), nedojde ke změně informace. Výsledkem komprese druhé technologie - „ztrátové“ JPEG je zhoršení pouze vizuální podoby dokumentu, nikoli změna jeho dat.

Další TOP vlastnosti zařízení Konica Minolta:

Bezpečnost – Kvalitní šifrování zabezpečuje provoz v síti i data na pevném disku zařízení. Možnost autentizace zajišťuje jasnou odpovědnost jednotlivých uživatelů. Správci IT mají vždy přehled o aktuálním stavu a provozu zařízení.
• Efektivita práce – Uživatelsky přívětivý řídicí systém, dotykový ovládací panel a množství užitečných aplikací nabízejí možnost práce s dokumenty přímo prostřednictvím multifunkčního zařízení. Celkové řízení dokumentů se tím zrychluje, zjednodušuje a zefektivňuje.
• Servis – Zařízení Konica Minolta jsou vybavena automatickým systémem pro zajištění spotřebního materiálu, stejně jako hlášení technických problémů. Zákazníci mají také přístup na webové rozhraní, kde mohou realizaci těchto požadavků sledovat či sami dále řídit.

Více info na www.konicaminolta.cz

Další článek: Belkin uvedl bezdrátový numerický blok YourType v designu Applu

Témata článku: Bezztrátová komprese, Konica Minolta, Multifunkční zařízení, Sken, Spotřební materiál, Rizikový faktor, Velká efektivita, Proto, Proces digitalizace, Řídicí systémy, Minolta, Správné fungování, Advantage, Dok, Malý výrobce, Velký dodavatel, Naprostý základ, Dokument


Určitě si přečtěte

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

** Model raketoplánu Columbia od českého konstruktéra umí i létat ** Obdivuhodný model si vzal 1600 hodin práce ** Podívejte se na fotografie ze stavby a prvního letu

Karel Jeřábek | 20

Musk pošle lidi na oblet Měsíce. Japonský podnikatel Maezawa vezme na cestu až osm umělců

Musk pošle lidi na oblet Měsíce. Japonský podnikatel Maezawa vezme na cestu až osm umělců

** SpaceX chce nejdříve v roce 2023 vyslat lidi na oblet Měsíce ** Hlavním pasažérem bude japonský podnikatel Jusaku Maezawa, který vezme na cestu až 8 umělců ** Pětidenní cesta proběhne v chystané lodi BFS

Petr Kubala | 14

Astronomové objevili daleko za Plutem objekt s extrémní dráhou. Může ukazovat na existenci planety Devět

Astronomové objevili daleko za Plutem objekt s extrémní dráhou. Může ukazovat na existenci planety Devět

** Astronomové objevili daleko za Neptunem těleso 2015 TG387 ** Okolo Slunce se pohybuje po extrémně protáhlé dráze ** Jeho dráha může ukazovat na existenci planety Devět

Petr Kubala | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku