Reklama

Bez spolehlivého e-mailu se vaše podnikání neobejde

Ať už jste majitel firmy, manažer nebo drobný podnikatel, denně potřebujete ke své práci e-mail. Průzkumy potvrzují, že jde stále o nejdůležitější nástroj firemní komunikace.
Bez spolehlivého e-mailu se vaše podnikání neobejde

I přes tento fakt řada uživatelů využívá bezplatné mailové služby. Tento článek vám nastíní nevýhody freemailu a představí řešení, jak zajistit spolehlivý provoz vašich firemních e-mailů.

„Využití e-mailu se po dlouhých letech fungování značně změnilo. Vedle běžné komunikace ho uživatelé začali citelně využívat také jako sdílené úložiště dat. Tato změna klade vysoké nároky na kapacitu mailboxu, jeho bezpečnost a zálohování. Pečlivý výběr poskytovatele elektronické pošty je klíčový, jelikož určuje, jak budou data vašeho obchodního styku zabezpečena, dostupná, a v jakém uživatelském komfortu vám dovolí s poštou pracovat,” uvádí Martin Šumbera, vedoucí Zákaznické podpory internetových služeb ZONER software, a.s.

Jaké jsou hlavní nevýhody freemailu?

  • zobrazování reklamních sdělení
  • nízká kapacita mailboxu
  • omezená velikost příloh
  • nižší spolehlivost při odesílání a doručování zpráv
  • absence zálohování pošty a jejich následná dostupnost
  • minimální zákaznický servis

Jak se vyhnout výše uvedeným nedostatkům?

Dejte přednost spolehlivému poskytovateli poštovních služeb. Tím je například společnost ZONER software se svým produktem Cloud Mail. Tato služba nemá téměř žádná omezení, je flexibilní a uživatelsky velmi přívětivá. Nabízí maximální bezpečnost, neomezený počet mailboxů, sdílený kalendář s podporou protokolů CalDav a iCal.

Následný text vám přiblíží výhody této služby, které jsou zásadní pro spolehlivý provoz firemní pošty.

Nejlepší zabezpečení na trhu

Hlavním zdrojem všech bezpečnostních incidentů na internetu je e-mail. Cloud Mail proto klade maximální důraz na bezpečnost. Všechny poštovní zprávy jsou chráněny trojitou ochranou pomocí Zoner AntiViru.

Ten vytváří ochranný štít proti virům, spamu i phishingu. Služba využívá vlastní heuristiku se zaměřením na takzvané Zero-day zranitelnosti. Rozpozná reálné hrozby ještě dříve, než se dostanou do vaší schránky.

Cloud Mail má k dispozici vlastní SPAM laboratoř, která mu umožňuje zdokonalovat a customizovat antispamovou ochranu. Pro řadu uživatelů by mohlo být sympatické také to, že data jejich pošty neopouštějí hranice České republiky.

Letitá zkušenost a vysoká míra spolehlivosti

ZONER se správě poštovních služeb a serverů věnuje více jak 26 let. Za tu dobu nasbíral bohaté zkušeností, které zúročil při vytvoření Cloud Mailu.

Služba si klade za svůj cíl vedle bezpečnosti a spolehlivosti také uživatelskou přívětivost. Nabízí intuitivní webové rozhraní s dvoufaktorovým ověřením pro přístup, automatického navyšování velikosti e-mailové schránky, kompletní zálohování s dostupností 30 dní zpětně a nonstop zákaznickou a technickou podporu.

Neomezený počet služeb a nízké náklady

Se službou ZONER Cloud Mail se nemusíte nijak omezovat. Můžete ji využít k provozu elektronické pošty na více doménách. Dá se říci, že plně nahrazuje váš vlastní firemní poštovní server. Z tohoto důvodu není problém vytvořit neomezený počet e-mailových schránek na libovolném počtu domén.

Toto je velkou výhodou, která značně odlišuje Cloud Mail od jeho také placených konkurentů Google Workspace a Microsoft 365 Teams, u kterých musí uživatel platit za každý e-mail zvlášť.

EU doména jako příjemný bonus

V rámci ceny za službu Cloud Mailu dostanete .EU doménu. Ta je v Česku stále populárnější a nachází si své zákazníky zejména díky možnosti prezentovat se mimo hranice České republiky, na celém evropském trhu.

Vedle toho umožňuje registrovat názvy domén s diakritikou, díky čemuž nabízí další, velkou skupinu zajímavých a stále volných názvů.

Cloud Mail je osvědčeným řešením pro provoz firemní pošty s nejlepším zabezpečením na trhu. Udělejte krok k profesionalizaci své firemní elektronické komunikace a převeďte správu svých e-mailů k odborníkům ze ZONERu. Objednejte si Cloud Mail s nejlepším zabezpečením na trhu a EU doménou v ceně služby.

Další článek: Česká spořitelna vylepšuje mobilní bankovnictví. Díky QR kódům vyberete peníze, aniž byste sáhli na bankomat

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Papers, Please vyjde v srpnu na mobily. Kontrolovat doklady budete moci na Androidu i iOS

Papers, Please vyjde v srpnu na mobily. Kontrolovat doklady budete moci na Androidu i iOS

Lucas Pope zase jednou přišel s překvapivým oznámením. Jeho hra z roku 2013 zanedlouho vyjde i na mobily.

Martin Nahodil
Papers, pleaseMobilní hry
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Méně známé funkce Total Commanderu: Užitečné tipy na vestavěné funkce i doplňky

Méně známé funkce Total Commanderu: Užitečné tipy na vestavěné funkce i doplňky

Total Commander je jedním z nejúspěšnějších správců souborů se dvěma panely vedle sebe. Vyhovuje především uživatelům zvyklým na tento typ souborových manažerů už z dob MS DOSu. Vybrali jsme funkce, které možná neznají ani dlouholetí uživatelé.

Karel Kilián
Total CommanderTipySoftware
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

** Nejen mobilní výrobci jsou naučeni rok od roku prodávat stále více telefonů ** Tento trend se však zákonitě musí někdy zastavit ** Jenže, co naplat, když jsou starší zařízení „uměle“ nepoužitelná?

Martin Chroust
Prasklý displejBaterieAktualizace softwaru