Bentley ohlásili zpřístupnění Enterprise Developer Program on-line katalogu

Dne 19. ledna 1999 v souvislosti s uvedení produktu MicroStation/J na trh spustila společnost Bentley Enterprise program Developer.
Dne 19. ledna 1999 v souvislosti s uvedení produktu MicroStation/J na trh spustila společnost Bentley Enterprise program Developer. Jeho cílem je poskytnutí vývojářské licence a technické a marketingové podpory organizacím vyvíjejícím řešení, která doplňují Bentley EEM produkty. Zpřehlednit nabídku a usnadnit výběr by měl nový Bentley on-line katalog (http://www.bentley.com/developer/catalog.htm) obsahující téměř 1000 produktů od vývojářů z celého světa.

Ti z vás, kteří na on-line katalog zavítají, si mohou nechat vyhledat produkty podle jejich názvů, jmen firem, oblastí, do které aplikace spadá, nebo zemí. V případě, že existuje demonstrační verze, či popis produktu, je možno si tyto informace stáhnou prostřednictvím Internetu. Přičemž popisy produktů se nalézají ve formátu PDF.

Bentley tvrdí, že hlavní výhodou on-line katalogu je jeho jednoduchá a prakticky každodenní aktualizace, na které se podílí nejnovější WWW technologie.

Jedinou nevýhodou WWW systému www.benley.com je to, že se na něj již druhý den nelze dostat. V čem však spočívá hlavní význam on-line katalogu, je podporování malých programátorských firem ve vývoji aplikací používající produkty firmy Bentley.

Více informací o Enterprise Developer Programu je možné získat na adrese http://www.bentley.com/developer/index.htm, kde se lze také přihlásit k účasti v tomto programu.

Zdroj: GEOInfo

Váš názor Další článek: CuteFTP má novou verzi 2.8 beta: nepadá, doporučujeme!

Témata článku: Bentley, Hlavní nevýhoda, Developer, Kat, Katalog, Enter, Marketingový název, Lin

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů