Hry | Zdarma | Inflační brzda

Bavit se a ušetřit. 10 tipů na skvělé počítačové hry, za které nemusíte zaplatit ani korunu

Rocket League - Automobilový fotbálek vyniká špičkovou hratelností

Platformy: PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch

Jednoduchý koncept mnohdy k úspěchu stačí. Rocket League je toho důkazem. Dala by se popsat jako fotbálek s auty. V různých módech, kdy se proti sobě na každé straně hřiště může postavit až trojice hráčů, musíte dostat obří míč do soupeřovy brány.

Původně vyšla v roce 2015 s cenovkou 20$. Od podzimu roku 2020 to už ale neplatí a Rocket League si můžete zahrát zdarma. To platí pro všechny hlavní platformy. Na PC přišla ještě jedna změna v tom, že hra zmizela ze Steamu a je dostupná už je jen skrz Epic Games Store. Pokud jste si ji ale dříve pořídili na Steamu, tak ji ve své knihovně stále najdete. 

S přechodem na free-to-play model přišel i větší tlak na mikrotransakce. Skrz nákupy za reálné peníze si můžete pořídit nové modely do svého vozového parku a spoustu kosmetických doplňků včetně efektů při vstřelení gólu. Bez problému se ale obejdete bez jakýchkoliv prémiových věcí. Na hratelnosti se totiž s investováním peněz nic nezmění.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Tip na první hru vidíte celý, v pokračování článku dostanete 9 dalších.

Sci-fi strategie, klasická střílečka i nádherné dobrodružství od českých tvůrců.

Vybrat si můžete na PC, konzole i mobilní operační systémy.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium
Diskuze (1) Další článek: Zalétali jsme si se sportovním dronem DJI Avata, který má místo ovladače zvláštní tyčku

Témata článku: Software, Android, iOS, Hry, Xbox, Tipy, Zdarma, ARM, Steam, PlayStation, Minecraft, Valve, Inflační brzda, Česká republika, Terrani, Středozemě, Počítačová hra, Boj muže, Bohemia, Enemy Territory, Multiplayer, Sonica, Strategie, Střílečka, RPG, Software na Heureka.cz