Baterie některých Macbooků Pro se mohou nafukovat. Apple nabízí bezplatnou výměnu

Baterie některých Macbooků Pro se mohou nafukovat. Apple nabízí bezplatnou výměnu

Apple zase řeší problém s bateriemi. Tentokrát to není u iPhonů, ale u Macbooků Pro. Některé 13palcové kusy bez touch baru mohou mít problém s nafukováním baterie, firma proto nabízí její bezplatnou výměnu.

Není jasné, kolik kusů je tímto problém postiženo, ale podle firmy jsou to notebooky vyrobené mezi říjnem 2016 a říjnem 2017. Zda člověk vlastní postižený kus, zjistí zadáním jeho sériového čísla na stránkách Applu.

Firma zde také píše, že nafukování baterie není v tomto případě bezpečností riziko, tudíž i když někdo bude výzvu ignorovat, pravděpodobně se nic nestane. Problémy s bateriemi ale mohou být potenciálně vážné, takže je lepší si zkontrolovat, jestli člověk nemá doma vadný produkt.

Kdo si nafukující baterii u tohoto typu notebooku již vyměnil na vlastní náklady, tomu Apple po předložení účtu výměnu proplatí.

Jakmile se někdo rozhodne věc řešit, stačí navštívit autorizovaného prodejce. Program bude dostupný následujících 5 let.

Diskuze (2) Další článek: Lékaři uskutečnili první transplantaci celého penisu a šourku na světě

Témata článku: Notebooky, Apple, iPhone, Baterie, MacBook, Autorizovaný prodejce, Notebook, Bezplatná výměna, Notebook vyrobený, Sériové číslo, Následující rok, MacBook Pro, Vadný produkt, Nafukování, Kus, APP, Problém, Výměna

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů