Autodesk sítově a bez nákladů

Před necelými dvěma roky přišel Autodesk s nebývale výhodnou nabídkou svých produktů pro školy. Nyní se k této akci vrací, dokonce nabízí pro všechny produkty síťové licence zdarma.
Koncem roku 1998 nabídl Autodesk školám licence na AutoCAD 14 i další produkty za velmi výhodných podmínek. Za poměrně krátkou dobu se tak do škol dostalo okolo 7 500 licencí, kromě velkého zájmu o samotný AutoCAD R14 překvapila i značná „poptávka“ po specializovanějších produktech, například Mechanical Desktop překonal 2 500 licencí.

Nová školní akce odstartovala začátkem května a potrvá do konce října, tedy celých pět měsíců překlenujících konec tohoto a začátek příštího školního roku. Každá škola, která si v uvedeném období pořídí takzvaný Education Starter Pack, bude moci požádat o dodatečné vygenerování potřebných síťových licenci. Důležité je, že zmiňované licence dostane škola zdarma. Nabídka je to rozhodně zajímavá, teprve síťové licence a tím pádem v podstatě neomezené používání daného produktu přinese škole možnost plnohodnotného nasazení produktu do výuky. Nabídka volných licencí se týká řady Design 2000, konkrétně Mechanical Desktop R4 Power Pack (pro školy se strojním zaměřením), Architectural Desktop R2 (architektonické a stavební zaměření), AutoCAD Land Development Desktop R2 (stavební a geodetické zaměření). Odborně nevyhraněné školy si také budou moci objednat AutoCAD 2000, avšak jeho dodání bude podléhat zvláštnímu schválení Autodeskem. Podrobnější podmínky včetně cen můžete nalézt zde.

Váš názor Další článek: Hudba: zajeďte si na MP3 summit

Témata článku: Síť, Starter, Education, Land, Náklady, Značná poptávka


Určitě si přečtěte

Google chystá funkci, která z chytrého Gmailu udělá hloupý Gmail
Lukáš Václavík
SoukromíGmailGoogle
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

redakce
Mapy GoogleStreet View
Pozor na tyto doplňky pro Chrome a Edge. Mohou obsahovat malware, varuje Avast
Jakub Čížek
MalwareProhlížeče
Šéf Spotify: Budeme zdražovat. Náš obsah se zlepšil
Markéta Mikešová
PředplatnéSpotify
Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

** Vývoj COVID-19 v Česku: nakažení, úmrtí, testovaní, hospitalizovaní ** Mapa podle okresů, přehled podle věku, situace v Evropě i ve světě ** Každý den aktualizované grafy a mapy

Marek Lutonský | 172

Marek Lutonský
COVID-19Koronavirus
Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

** Před dvěma lety se Microsoft zasnoubil s Chromem ** Nový Edge není zdaleka jejich jediné dítě ** Ještě důležitější je komponenta WebView2

Jakub Čížek | 53

Jakub Čížek
Windows 10ChromeSoftware

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5