Autodesk Inventor Release 2 je v lepší společnosti

Autodesk Inventor Release 2 je jedním ze šesti vítězů ceny CADALYST Labs All-Star Award pro rok 2000. Tato cena se uděluje produktům, které publikace považuje za výjimečné a které výrazně posunují možnosti uživatelů v dané kategorii.
V recenzi vyzdvihl CADALYST nové vlastnosti tohoto strojírenského návrhářského 3D systému a za inovativní rysy mu udělil nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení s klasifikací „Highly Recommended“.

Pouhých pět měsíců po uvedení první verze Inventoru se stala Release 2 prvním řešením střední cenové kategorie, které umožňuje společnostem využít návrhová data v celém podniku. Mezi více než 200 vylepšení Release 2 patří webové nástroje, které zajišťují snadnou výměnu informací mezi návrháři. Ještě důležitější je ale to, že Inventor Release 2 umožňuje využití informací také neinženýrským skupinám ve společnostech, např. při nákupu komponent, výrobě, nebo prodeji výrobku, a to ze kteréhokoliv místa na světě. Navíc program obsahuje důležité funkce zvyšující produktivitu navrhování, jako jsou příkazy pro navrhování součástí z plechu, dynamické vazby v sestavách, rozšírené možnosti pohledů nebo automatické pozicování. Díky adaptivní technologii může Autodesk Inventor exponenciálně zvyšovat produktivitu uživatelů.

Jako zkušený uživatel CAD produktu jsem byl zvyklý na to, že většina programu nutí uživatele trávit víc času zadefinováním náčrtu než skutečným navrhováním,“ říká Roger Kulp, strojírenský návrhář společnosti RWJ &

Associates. „O Autodesk Inventoru Release 2 platí pravý opak. Program reaguje na postup návrhu a umožňuje mi soustředit se na návrh, ne na to, jak zacházet s programem. V principu funguje přesně tak, jak inženýr uvažuje."

Váš názor Další článek: Vlastní chybová hlášení Internet Exploreru

Témata článku: Inventor, Zkušený uživatel, Spol, Roger, LEP, Release


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu