AutoCont předělal své internetové obchody

Shop.autocont.cz a Hpworld.cz především s množstvím důležitých informací.
Po zhruba ročním provozu internetového obchodu shop.autocont.cz a po párměsíčním provozu jeho „věrné kopie“ Hpworld.cz získávají oba obchody nový kabát (možno se přesvědčit na http://shop.autocont.cz a http://www.hpworld.cz); ten bych hodnotil jako graficky ne až tak výrazně povedenější než předchozí verze, navigace je lepší a především jsou oba servery doplněné rozsáhlým množstvím grafických i textových informací – to se domnívám, by mělo být pro jejich obchodní úspěch to nejdůležitější.

AutoCont uvádí, že v listopadu utržil na svém internetovém obchodě 3,1 mil. Kč, což je nejvíce z českých internetových obchodů; v tom má zřejmě pravdu, nicméně současně i pravdu mít nemusí: internetový obchod AutoContu totiž není typickým příkladem spotřebitelského e-obchodu, je někde na půl cestě mezi pouze „elektronizací katalogu“ svým stálým zákazníkům a tímto obchodem. Shop.autocont.cz totiž znamená stále nákup koncového zákazníka u firmy AutoCont a obvykle i vyzvednutí v pobočce AutoContu, zákazník pouze jinak realizuje objednávku; podobně je tomu i Hpworld.cz: internetové obchody firem, které nedisponují fyzickou prodejnou, jsou z hlediska elektronické komerce typičtější.

Váš názor Další článek: Tarif Internet 2000 na VOLný

Témata článku: E-shopy, Internetový provoz, Obchod, I/O, Kabát, AutoCont, SVE, Typický příklad, Nový kabátJak se nechat fotografovat a naučit se správně pózovat?

Jak se nechat fotografovat a naučit se správně pózovat?

Ve většině případů se na fotografických webech setkáte s recenzemi aparátů, radami jak fotit anebo přímo s konkrétními návody, jak dosáhnout nějakého efektu. Kde ale najdete informace o tom, jak by se mělo pózovat?

Petr Březina
Fotoškola
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
Herní dělo Asus ROG Phone 5s Pro uhrane výkonem i dvěma barevnými displeji

Herní dělo Asus ROG Phone 5s Pro uhrane výkonem i dvěma barevnými displeji

** Asus ROG Phone 5S pro je opět to nejlepší pro mobilní hráče ** Má dva barevné displeje a ještě vyšší výkon ** Za skvělý zážitek si ale připlatíte

Martin Miksa
ROGHerní mobilyVideo
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy