Hudba, filmy, seriály | Tipy

Audioteka slaví narozeniny a opět nabízí plošnou slevu na audioknihy. K tomu má i novou aplikaci

Služba Audioteka.cz funguje už devět let. Výročí si tradičně připomínáme slevovou akcí, při které všechny nabízené audioknihy sníží svou cenu na stejnou úroveň. V minulých letech to bylo 149 Kč, letos už je to o něco více – 199 Kč. Stále se však jedná o slevu velmi atraktivní, obzvlášť u některých dražších titulů. 

Zároveň má Audioteka ještě jeden dárek, a to novou aplikaci. Ta je postavena zcela nově, a tak v nabídce ještě nějaký čas zůstane i aplikace původní, abyste si na novinku mohli postupně zvyknout.  

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Nová aplikace je modernější a barevnější
Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Takto vypadá dosavadní aplikace Audioteky

Pokud nemáte na čtení knihy čas nebo chuť, může být audiokniha řešením. Poslouchat se dá na cestách nebo při usínání. Aplikace audioteky je přitom šikovná v tom, že umožňuje stažení knížek offline a poslech i bez internetových dat, pamatuje si dočtení při přechodu mezi různými zařízeními a umožňuje také například upravit rychlost čtení.

Při výběru audioknihy však pozor, do hodnocení se zde totiž přidává kromě autora, tématu a jeho zpracování další prvek - hlas mluvčího, který knihu čte. Většinu knih namlouvají zkušení dabéři a herci, ovšem může se stát, že vám některý hlas nesedne a zážitek z knihy to dost ovlivní. Při výběru tedy využívejte poslechových ukázek. 

V redakci máme Audioteku docela v oblibě. V galerii výše proto najdete několik životopisných knih o významných lidech z oblasti technologií, které můžeme osobně doporučit. 
 

Diskuze (10) Další článek:  V Česku odstartoval „Netflix pro divadla“. Služba Dramox chce pomoci umělcům zasaženým krizí

Témata článku: Technologie, Hudba, filmy, seriály, Kniha, Tipy, Sleva, Aplikace, Audiokniha, Narozeniny, Audioteka, Čtení, Internetová data


Určitě si přečtěte

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 43

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

** Jak funguje biometrické zabezpečení ve Windows ** Nejlepší správci hesel ** Létáme v Microsoft Flight Simulator

Časopis Computer | 5

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

** Windows už dávno nejsou pilířem podnikání Microsoftu ** Mnohem více mu vydělává cloud ** Pojďme si trošku zaspekulovat, kam až by to mohlo zajít

Jakub Čížek | 95


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači