PR články

Audiotéka slaví a nabízí bestsellery za 149,- Kč

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7. narozeniny. Do 15. října zde pořídíte audioknihy za 149,- Kč i méně.
Audiotéka slaví a nabízí bestsellery za 149,- Kč

Už sedmým rokem vypráví Audiotéka českým posluchačům příběhy. Díky mobilní aplikaci si audioknihy můžete užít na cestách do práce, při manuálních činnostech, odpočinku i při vzdělávání. Sedmileté výročí Audiotéka slaví až do 15. října. Každý den zavzpomíná na jeden ze sedmi audioknižních roků a zlevní veškeré tituly, které v daném roce vyšly.

Bestsellery za 149 Kč

Během oslav bude Audiotéka odměňovat všechny své příznivce, a to v podobě sympatické ceny 149 Kč za audioknihu. V úterý 9. října se Audiotéka vrátila zpátky do roku 2012 a zlevnila audioknižní díla, která jsme v tomto roce mohli poprvé slyšet. V narozeninovém týdnu Audiotéka postupně projde všemi sedmi roky a poslední den, v pondělí 15. října, budou za 149 Kč k dostání všechny audioknihy, které v Audiotéce najdete.

Co u fanoušků audioknih vede?

V Audiotéce můžete vybírat z více než 4 000 audioknih, mezi kterými si najdou to své příznivci všech žánrů. Nejprodávanějším žánrem loňského roku jsou detektivky a thrillery, následuje je kategorie fantasy a sci-fi a na třetím místě je literatura faktu.

Klepněte pro větší obrázek

Roční ohlédnutí zpět

Z žánru literatury faktu je i nejprodávanější dílo uplynulého roku - audiokniha Boss Babiš. Její autor, Jaroslav Kmenta, obsadil první místo nejprodávanějšího spisovatele posledních 12 měsíců. Na druhém místě je Vlastimil Vondruška. Jeho historické romány a detektivky pravidelně načítá Jan Hyhlík, který získal titul nejposlouchanějšího interpreta posledního roku.

Klepněte pro větší obrázek

Uplynulých 12 měsíců přineslo Audiotéce:

  • překročení hranice 4 000 audioknih,
  • 537 nových audioknih, z toho 61 vydaných pod značkou Audiotéka,
  • nejdelší audioknihu, která má 16 058 minut a nejkratší 10minutovou.
  • Výjimečnou audioknihou uplynulého roku je titul Malevil. Audiokniha se nahrávala více než rok a účastnilo se jí 35 interpretů.

Více na: www.audioteka.cz

Další článek: Nové ovladače pro grafické karty GeForce RTX vylepšují spotřebu v klidovém režimu

Témata článku: PR články

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X