Audible.com a Diamond RIO nabízí několik desítek MP3 zdarma

Nová spolupráce mezi Audible.com a Diamond RIO přinese pro uživatele tohoto přehrávače několik nových MP3 nahrávek zdarma.
Společnost Diamond Multimedia a server Audible.com nabídnou svým uživatelům novinku ve formě MP3 nahrávek – převážně mluveného slova, které budou pro majitele přehrávače RIO 500 zdarma. Model 500 tak pojme více jak 28 hodin mluveného slova ve formátu MP3 od několika významných osobností. Ten, kdo si legální cestou zakoupil Diamond RIO 500, bude mít přístup k archivu právě těchto nahrávek, ze kterých si bude moci libovolně stahovat. Nabídka serveru Audible.com je opravdu velká a v přepočtu na hodiny je zde k dispozici více jak 20 000 hodin záznamů. RIO jako takové se stane dalším přehrávačem, který ponese označení AudibleReady (podpora Audible.com). Také bude prvním MP3manem na světě, který bude přehrávat hudbu a mluvené slovo v MP3 formátu. Přístup k těmto nahrávkám je možné realizovat prostřednictvím www.audible.com nebo také www.diamondmm.com. Celá akce bude spuštěna začátkem měsíce února.

Model RIO 500 připojení do PC přes USB rozhraní je velmi rychlým a spolehlivým přehrávačem na trhu. S pamětí, kterou lze do RIO zakoupit, lze nahrát z Audible.com až 28 hodin audia. Celý projekt je v konečné fázi a v únoru letošního roku se naplno rozjede. Na všem má hlavní podíl Diamond Multimedia Communications – divize S3; RIO tím i nadále získává na atraktivitě.

Mezi nabízenou tvorbu patří především denní zpravodajství The Wall Street Journal, The New York Times, The San Jose Mercury News, The Los Angeles Times, The Economist Audio Digest, Forbes a Harvard Management Update. Dále zde lze nalézt mluvenou tvorbu od autorů, jako jsou Stephen King, John Grisham, Robert Ludlum, Jon Krakauer, Scott Adams, Sue Grafton, John Gray, Sidney Sheldon, James Redfield a James Patterson. Zajímavé je také vysílání některých rádií - All Things Considered, Morning Edition, Marketplace, Nightly Business Report, Fresh Air and Car Talk.

Váš názor Další článek: Vyplatí se Český Mobil?

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, MP3, Audi, Diamond, Los Angeles times, Marketplace, Sheldon, King, Harvard, Rio, Fresh, Wall Street Journal, Audible, James Bond, Mluvené slovo, Adams, Stephen King, Wall Street, Konečná fáze, Mercury, Care, Los Angeles, DESI, NAB, Scott25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět