Atomer a jeho výhody pro začínající podnikatele

(Inzerce) V současné době je v České republice více jak 37 000 internetových obchodů, přičemž tisícovka z nich vytváří čtvrtinu celkového obratu v tomto odvětví.
Atomer a jeho výhody pro začínající podnikatele

Je tak jasné, že zbývajících 36 000 obchodů si rozděluje oněch více než 52 miliard obratu, což je suma, která rok od roku stoupá (dle odhadů by letos mělo dojít k patnáctiprocentnímu nárůstu). V souvislosti s těmito čísly je jasné, že si mnoho začínajících podnikatelů chce z daného koláče také ukrojit svůj díl. Jedno má řada z nich společného – nedostatek financí a špatné zázemí. I proto se podíváme na systém, který jim může v rámci rozjetí eshopové kariéry vyhovovat.

Klepněte pro větší obrázek

Bez pravidelných plateb

Většina eshopových řešení na našem trhu jde směrem pravidelných měsíčních plateb, které navíc mohou být vyžadovány i v ročním předstihu. Naproti tomu pronájem eshopu Atomer.cz funguje na principu kreditového systému. Jako majitel eshopu tedy dobíjíte finance, které jsou díky bohatým možnostem plateb okamžitě připsány na kreditní účet. Z něho následně hradíte všechny služby, spojené s provozem. Pokud se hodnota vložených peněz začne přibližovat nule, můžete opět vložit potřebnou částku a fungovat dále. Bez jakéhokoliv stresu ze splatnosti pravidelných faktur.

Vyberte si, za co budete platit

Tohoto platebního systému by ale nebylo možné využít bez unikátní cenové politiky, kterou daný poskytovatel eshopového řešení může svým klientům nabídnout. Laicky by se dalo říci, že platíte jenom za to, co využíváte. V praxi to znamená možnost využívat několik desítek různých modulů. A to s ohledem na to, zda je skutečně potřebujete. Pokud ano, jednoduše ho zapnete, strhne se příslušná částka a vy ho používáte. V opačném případě necháte moduly vypnuté, čímž může základní měsíční poplatek činit i pár desítek korun. Mezi ty nejzajímavější moduly určitě patří:

  • Automatické propojení s účetním systémem
  • Využívání několika platebních metod
  • Podpora výdejních míst
  • Podpora splátkových systémů
  • Podpora zákaznických slevových kuponů

Jednoduchý import zboží je samozřejmostí

Další klíčovou funkcí, která přijde vhod hlavně začínajícím eshopařům, je možnost automatického importu zboží od dodavatele. Ten monitoruje skladové zásoby či ceny, a tak nabízíte vždy skutečně to, co je u vašeho dodavatele k dispozici. Ačkoliv tato funkce by měla být v případě, že chcete založit eshop naprosto samozřejmá, ne všichni poskytovatelé ji nabídnou. Navíc má i řadu dalších výhod, na které nesmíme zapomenout.

Souvisí totiž se zmíněným zázemím, a to v podobě skladovacích prostorů. Díky importu zboží lze s dodavatelem vytvořit nejenom klasickou spolupráci, ale i spolupráci na bázi dropshippingu, která může být pro začínajícího podnikatele taktéž výhodná. A to proto, že nemusí ztrácet čas s distribučními procesy, jelikož zboží bude na adresu zákazníka odcházet přímo z dodavatelského skladu.

Klepněte pro větší obrázek

Ideální, jak mít čas na marketing

A k čemu je tento typ spolupráce vhodný? Může být dobrou volbou ve chvíli, kdy se chcete věnovat hlavně marketingu. A i v tomto směru Atomer pomůže. Třeba možnosti propojení s Facebookem, díky možnosti vytvořit exportní soubory pro vyhledávače zboží nebo díky možnosti základní optimalizace pro vyhledávače.

Další článek: 4 weby pro spolehlivou předpověď aprílového počasí

Témata článku: Atom, Možnost plateb, Podnikatel, Příslušná částka, Nedostatek financí, Stres, Začínající podnikatel, Podnik


Určitě si přečtěte

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 163

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

** Dnes už skoro všechno uděláte ve webovém prohlížeči a na mobilu ** Před dvaceti lety to ale bylo jiné ** Zavzpomínejte na legendy, které jste pravděpodobně také používali

Jakub Čížek | 122

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

** Pokračujeme ve vzpomínání na prehistorické programy ** Pročetli jsme vaše tipy v diskuzi ** A všechny ty vykopávky spustili na Windows 2000

Jakub Čížek | 72

Jak vlastně funguje Flightradar24: Posloucháme letadla nad celým Českem

Jak vlastně funguje Flightradar24: Posloucháme letadla nad celým Českem

** Flightradar24 zobrazuje polohu letadel v reálném čase ** Když mu pomůžete sbírat data, dostanete nejvyšší paušál zdarma ** Jak to vlastně celé funguje a co je k tomu potřeba?

Jakub Čížek | 30


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize