Slevy | Asus | Herní konzole

Asus ROG Ally poprvé ve slevě. Skvělý herní handheld teď koupíte za 18 489 Kč

V létě vydaný handheld Asus ROG Ally teď můžete získat o tisícovku levněji. V CZC na něj získáte slevu po zadání kódu 8NTB1000, pak vyjde na 18 489 Kč. Za stejnou cenu jej momentálně má také Huramobil, kde je k němu i dárek v podobě Bluetooth reproduktoru Music Sound Tube.

Ally má tvar 7" tabletu s ovladači po stranách podobně jako Steam Deck od Valve. Oproti němu ale láká na vyšší rozlišení 1920 × 1080 px a 120Hz frekvenci. Má také výkonnější hardware. Uvnitř tiká Ryzen Z1 Extreme s osmi jádry Zen 4 a grafiku RDNA 3. Čip pak přistupuje k 16 GB paměti a 512GB SSD, které lze vyměnit).

Oproti Steam Decku se liší i operační systém. Místo Steam OS postaveném na Linuxu v Ally běží Windows 11 Home. To zlepšuje kompatibilitu s PC hrami a různými spouštěči typu EA Desktop nebo Ubisoft Connect, ale zároveň se systém pomocí dotyků a ovladačů trochu složitěji ovládá.


ASUS ROG Ally (Z1 Extreme) RC71L-NH001W


Váš názor Další článek: Vyděrač hrozí Seznamu bombou a chce bitcoiny. Zakladatel firmy Ivo Lukačovič vypsal odměnu za dopadení

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , ,