ASPone.cz – ASP.NET Webhosting a VPS hosting

(placená inzerce) Nejnovější technologie, maximální dostupnost, technická podpora. To vše nabízí ASP.NET webhosting a i VPS hosting od společnosti ASPone. Získejte slevu 25%.
ASPone.cz – ASP.NET Webhosting a VPS hosting

Proč ASP.NET webhosting od ASPone?

Najít v dnešní době spolehlivého a stabilního partnera pro provoz svých stránek není nejsnadnější. Společnost ASPone, s.r.o. nabízí již řadu let specializovaný ASP.NET 3.5 webhosting i freehosting na platformě Windows Server 2008 a IIS 7. V tuto chvíli ASPone provozuje více než 4500 aktivních freehostingů i placených webhostingů všech možných zaměření od mezinárodních internetových obchodů po online komunitní portály s tisíci registrovaných uživatelů.

Důvodů proč umístit svůj webhosting právě k ASPone je hned několik:

 • Nejnovější technologie – na našich serverech naleznete jen ty nejnovější technologie, které pomohou s vývojem moderních dynamických stránek. Ať již se jedná o ASP.NET MVC, AJAX nebo WSE u nás je vše připraveno a nemusíte se tak obávat komplikací s nekompatibilitou.
   
 • Klientská sekce – veškeré nastavení, které si jen můžete představit je možné si nastavit kdykoliv online pomocí našeho webového rozhraní. Vytvářet si můžete FTP účty, databáze, nastavovat práva zápisu, konfigurovat svůj web a mnoho dalšího. Odpadá tedy nutnost kontaktovat technickou podporu, což je často u konkurence jedinou možností správy svého webu.
   
 • Freehosting – naše služby v současné době využívá tisíce aktivních freehostingových virtuálních serverů. Náš freehosting byl také nejvyužívanější nabídkou při nedávné kreativní soutěži pořádané společností Microsoft ČR.
   
 • IIS 7 Manager – pouze u nás získáte možnost připojit se ke svému webu pomocí konzole IIS 7 Manager, což je integrovaná konzole, se kterou můžete provádět kompletní správu svého webhostingu. Stejné rozhraní používají naši správci pro řešení úloh administrace správy webhostingů. Více informací včetně návodů získáte zde. Oprostěte se od všech všemožných nástrojů a spravujte tak všechny své weby z jednotného rozhraní s maximální efektivitou.
 • Zákaznická podpora – naše technická podpora je připravena rychle a efektivně vyřešit každý Váš problém. Standardně nabízíme diskusní fórum, Wiki, emailovou podporu, telefonickou podporu a další. O kvalitách technické podpory se můžete přesvědčit také v našem diskusním fóru. Pokud si chcete přečíst novinky nejen z naší webhostingové společnosti, doporučujeme sledovat náš Blog na adrese http://blog.aspone.cz.
   
 • Dostupnost – znáte to, technice člověk neporučí. Našim cílem je nabídnout kvalitní a cenově dostupné řešení. Investujeme do nejnovějších technologií a komponent. Všechny naše servery obsahují minimálně jeden čtyřjádrový procesor, 8 GB RAM ECC a rychlé SAS disky.

Přehled webhostingových tarifů a ceny

Klepněte pro větší obrázek

V naší nabídce naleznete několik webhostingových tarifů, které jsou strukturovány dle nejčastěji poptávaných vlastností. U všech programů je obsažena podpora nejnovějších technologií.
Nejlevnější webhostingový tarif Basic v ceně 90,- Kč / měsíc je určen nenáročným aplikacím, webům či začínajícím uživatelům.

Tarif Developer je díky své ceně 150,- Kč / měsíc v současné době nejvyužívanějším tarifem, který nabízí vlastní databázi, neomezený počet emailových schránek, doménové aliasy a mnoho dalšího.

Tarif Enterprise v ceně 250,- Kč / měsíc pokrývá nároky více navštěvovaných webů vyžadujících větší množství databází, FTP účtů i dalších služeb.

Nejdražším VIP tarif spojuje garantovanou technickou podporu a umístění webu na vyhrazeném serveru spolu s ostatními VIP weby. K dispozici je velký počet databází, emailových aliasů, diskového prostoru a emailových schránek.

Proč VPS hosting od ASPone?

Oproti konkurenci skutečně provozujeme první Hyper-V Windows Server 2008 VPS hosting, který nabízíme již od začátku roku 2008 v ceně od 400,- Kč měsíčně. Od té doby naše služby využívají stovky zákazníků z řad velkých firem a uživatelů vyžadujících individuální nastavení. Rovněž nabízíme několik variant služby VPS hostingu, které se odlišují použitou platformou. Na výběr tak máte z nejnovějších verzí operačních systémů Linux a Windows.

 • Hyper-V VPS hosting – Využijte jedinečné možnosti a provozujte vlastní server na platformě Hyper-V s operačním systémem Windows Server 2008 R2. Jedná se o zcela nový operační systém nabízející Live migraci, vyšší výkon a dostupnost samotných virtuálních serverů.
   
 • Virtuozzo VPS hosting – nabízí unikátní platformu pro provoz webových aplikací s využitím operačních systémů Linux (distribuce CentOS, Ubuntu, ..) a Windows (Windows Server 2003 x64). Díky webovému panelu Plesk získáte možnost kompletní správy svého serveru přes webové rozhraní s možností provozování desítek webhostingů v rámci jednoho virtuálního serveru.

Přehled VPS hosting tarifů a ceny

Klepněte pro větší obrázek

Další služby, které ASPone nabízí

V současné době společnost ASPone nabízí řadu dalších služeb, mezi které patří:

 • Dedikované i Managed servery – pro všechny zákazníky máme připravenu komplexní nabídku Dedikovaných a Managed serverů. ASPone zajišťuje kompletní správu serveru, zálohování, poradenství, zajištění pronájmu licencí OS na platformách Microsoft Windows Server 2008 i Linux OS. Samozřejmostí je také provoz značkových serverů DELL, které jsou skladem.
   
 • Doménové jména – registrace vlastních doménových jmen s mezinárodními koncovkami. Ke konci roku také plánujeme spuštění nového doménového portálu www.nejlevnejsidomena.cz.
   
 • SharePoint - je webová aplikace, která ulehčuje menším i větším skupinám online spolupráci. Pokud potřebujete ve větší skupině lidí efektivně sdílet informace v podobě různých dokumentů, událostí, poznámek, kontaktů, tak je pro Vás SharePoint od ASPone ideální řešení.

Sleva 25% na webhosting ASPone

Pokud máte zájem využít našich služeb, nabízíme možnost využití slevy 25% na naše webhostingové programy na první fakturu. Pro uplatnění slevy stačí do poznámky při objednávce uvést klíčové slovo „ WEBHOSTINGZIVE25“. Tuto slevu není možné kombinovat s dalšími slevami a je časově omezena do 18.9.2009 23:59.

Sleva 15% na VPS hosting ASPone

ASPone Vám také nabízí možnost využití slevy 15% na naše VPS programy na první fakturu. Můžete si tak jednoduše a hlavně levně pořídit svůj vlastní virtuální server. Pro uplatnění slevy stačí do poznámky při objednávce uvést klíčové slovo „ VPSHOSTINGZIVE15“. Tuto slevu není možné kombinovat s dalšími slevami a je časově omezena do 18.9.2009 23:59.

To vše a nejen to naleznete na http://www.aspone.cz.

Diskuze (11) Další článek: Windows 7 budou pro studenty ve vybraných zemích za 30 dolarů

Témata článku: Kompletní nabídka, Nenáročný uživatel, Webové rozhraní, Web Hosting, ASP, Webhosting, Placený tarif, Dostupné řešení, VPS, Individuální nastavení, WSE, Navštěvovaný web

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5