ASPIFY.com: IT řešení, ASP.NET Webhosting a Freehosting s nejnovějšími Microsoft technologiemi

Nejnovější technologie, značkový hardware DELL, špičková moderní responzivní administrace a lidský přístup – to vše nabízíme v ASPIFY jako standard pro všechny.

Již od 45,- Kč za měsíc můžete získat profesionální a dostupné řešení neomezeného ASP.NET webhostingu i ASP.NET Freehostingu běžícího výhradně na SSD discích. Využíváme našich více než 15 let zkušeností s vývojem, provozem a údržbou aplikací na platformě Microsoft .NET a operačním systému Windows Server 2016.
Všem zákazníkům nabízíme 14 dnů (po dohodě více) testování zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků.

Nově jsme spustili ve spolupráci s Microsoft ČR soutěž (https://soutez.aspify.com/) pro ASP.NET vývojáře o hodnotné ceny, tak se přidejte, je to zdarma!

Proč zvolit ASPIFY.com?

Snažíme se implementovat vždy nejnovější technologie a verze ASP.NET včetně podpory ASP.NET Core, IIS 10, MS SQL 2016. Naše řešení stavíme na kvalitním serverovém DELL hardware, kdy pro běh svých služeb používáme výhradně serverové SSD disky od společnosti Intel, které jsou vyráběny pro vysokou výdrž (SSD Write Endurance).

ASP.NET Freehosting

Pro všechny vývojáře na platformě Microsoft .NET nabízíme také náš ASP.NET Freehosting zcela zdarma. Můžete si tak vyzkoušet nejnovější technologie jako je ASP.NET Core, IIS 10, MS SQL 2016 naprosto zdarma a bez skrytých poplatků. Na výběr máte z několika doménových jmen a další máme v plánu přidávat.

IT řešení a Managed služby

Naše služby nekončí pouze nabídkou ASP.NET webhostingu! Pro naše zákazníky z řad velkých českých firem zajišťujeme kompletní provoz fyzických a virtuální serverů (dedikovaných a managed). Pro zákazníky vždy připravíme individuální řešení na míru s možností replikace dat, vlastního VPN připojení mezi servery (datacentry), možnost pronájmu licencí Windows Server 2016, MS SQL 2016 a mnoho dalšího. Servery jsou v pravidelných intervalech zálohovány pomocí technologií Veeam a vlastního řešení. Vyzkoušejte si nás, ušetříme Vám až desítky tisíc ročně!

JSON API rozhraní

Jdeme s dobou, a proto nabízíme všem našim zákazníkům možnost napojit se přímo ze svých aplikací (PHP, Objective-C, Java, .NET, Python) na naše JSON API rozhraní https://api.aspify.com, díky kterému je možné vykonávat prakticky všechny úkony. Můžete si tak jednoduše vytvořit novou databázi, zřídit nový FTP účet, zkontrolovat stav svého Application Poolu a recyklovat jej, zobrazit využití paměti RAM a mnoho dalšího.

Jak mohu své služby spravovat?

Pro naše zákazníky jsme vyvinuli zcela vlastní moderní a responzivní administrační rozhraní https://admin.aspify.com, které neustále rozšiřujeme o nové funkce (například obnova i zálohování databáze na jedno kliknutí). Díky našemu rozhraní můžete spravovat své aplikace velice jednoduše a rychle s pouhými několika kliknutími. Dále připravujeme nativní mobilní aplikace pro iOS, Android i Windows Phone pro správu svých služeb z mobilních zařízení.

Máte zájem, námět nebo připomínku? Budeme rádi, když nám napíšete!

Zadejte promo kód "ZIVE30SLEVA" do objednávkového formuláře a získejte slevu 30% na webhostingové služby.

Další článek: Atomová bomba: 15 nejpozoruhodnějších a nejničivějších explozí historie

Aktuální číslo časopisu Computer

Kdy necháme řídit chytrá auta?

6 Wi-Fi Mesh systémů ve velkém testu

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Znáte pravidla pro létání s drony?