ASPIFY.com: IT řešení, ASP.NET Webhosting a Freehosting s nejnovějšími Microsoft technologiemi

Nejnovější technologie, značkový hardware DELL, špičková moderní responzivní administrace a lidský přístup – to vše nabízíme v ASPIFY jako standard pro všechny.

Již od 45,- Kč za měsíc můžete získat profesionální a dostupné řešení neomezeného ASP.NET webhostingu i ASP.NET Freehostingu běžícího výhradně na SSD discích. Využíváme našich více než 15 let zkušeností s vývojem, provozem a údržbou aplikací na platformě Microsoft .NET a operačním systému Windows Server 2016.
Všem zákazníkům nabízíme 14 dnů (po dohodě více) testování zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků.

Nově jsme spustili ve spolupráci s Microsoft ČR soutěž (https://soutez.aspify.com/) pro ASP.NET vývojáře o hodnotné ceny, tak se přidejte, je to zdarma!

Proč zvolit ASPIFY.com?

Snažíme se implementovat vždy nejnovější technologie a verze ASP.NET včetně podpory ASP.NET Core, IIS 10, MS SQL 2016. Naše řešení stavíme na kvalitním serverovém DELL hardware, kdy pro běh svých služeb používáme výhradně serverové SSD disky od společnosti Intel, které jsou vyráběny pro vysokou výdrž (SSD Write Endurance).

ASP.NET Freehosting

Pro všechny vývojáře na platformě Microsoft .NET nabízíme také náš ASP.NET Freehosting zcela zdarma. Můžete si tak vyzkoušet nejnovější technologie jako je ASP.NET Core, IIS 10, MS SQL 2016 naprosto zdarma a bez skrytých poplatků. Na výběr máte z několika doménových jmen a další máme v plánu přidávat.

IT řešení a Managed služby

Naše služby nekončí pouze nabídkou ASP.NET webhostingu! Pro naše zákazníky z řad velkých českých firem zajišťujeme kompletní provoz fyzických a virtuální serverů (dedikovaných a managed). Pro zákazníky vždy připravíme individuální řešení na míru s možností replikace dat, vlastního VPN připojení mezi servery (datacentry), možnost pronájmu licencí Windows Server 2016, MS SQL 2016 a mnoho dalšího. Servery jsou v pravidelných intervalech zálohovány pomocí technologií Veeam a vlastního řešení. Vyzkoušejte si nás, ušetříme Vám až desítky tisíc ročně!

JSON API rozhraní

Jdeme s dobou, a proto nabízíme všem našim zákazníkům možnost napojit se přímo ze svých aplikací (PHP, Objective-C, Java, .NET, Python) na naše JSON API rozhraní https://api.aspify.com, díky kterému je možné vykonávat prakticky všechny úkony. Můžete si tak jednoduše vytvořit novou databázi, zřídit nový FTP účet, zkontrolovat stav svého Application Poolu a recyklovat jej, zobrazit využití paměti RAM a mnoho dalšího.

Jak mohu své služby spravovat?

Pro naše zákazníky jsme vyvinuli zcela vlastní moderní a responzivní administrační rozhraní https://admin.aspify.com, které neustále rozšiřujeme o nové funkce (například obnova i zálohování databáze na jedno kliknutí). Díky našemu rozhraní můžete spravovat své aplikace velice jednoduše a rychle s pouhými několika kliknutími. Dále připravujeme nativní mobilní aplikace pro iOS, Android i Windows Phone pro správu svých služeb z mobilních zařízení.

Máte zájem, námět nebo připomínku? Budeme rádi, když nám napíšete!

Zadejte promo kód "ZIVE30SLEVA" do objednávkového formuláře a získejte slevu 30% na webhostingové služby.

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

17.  11.  2017 | Vojtěch Malý | 165

30 počítačových brzd, které vám zpomalí Windows

30 počítačových brzd, které vám zpomalí Windows

Na webu najdete hromadu rad, jak zrychlit počítač a Windows. My jsme na to šli opačně a naopak jsme hledali činnosti, které ho nejvíce zpomalují. Toto je třicítka těch základních.

12.  11.  2017 | Jakub Čížek | 91

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

** Každá elektrická krabička má konektor pro napájení nebo baterii ** Jenže pozor, jednou by to tak nemuselo být ** Drobná elektronika se může živit rádiovými vlnami

14.  11.  2017 | Jakub Čížek | 15

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

** I pod hranicí desíti tisíc korun existují dobře použitelné notebooky ** Mohou plnit roli pracovního stroje i zařízení pro zábavu ** Nejlevnější použitelný notebook koupíte za pět a půl tisíce

16.  11.  2017 | Stanislav Janů | 52

Do 20 let nebude nikdo vlastnit auta, říká zkušený šéf několika automobilek

Do 20 let nebude nikdo vlastnit auta, říká zkušený šéf několika automobilek

** Bývalý šéf a expert z několika velkých automobilek se vyjádřil k budoucnosti tohoto průmyslu ** Do 20 let „nikdo“ nebude vlastnit auta ** Veškerá doprava bude řešená pomocí velkých logistických platforem

15.  11.  2017 | Karel Javůrek | 74


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje