Apple | Předplatné

Apple zřejmě chystá balíčky předplatného. A chce se vrhnout na fitness videa

Foto: PxFuel
Apple zřejmě chystá balíčky předplatného. A chce se vrhnout na fitness videa | Foto: PxFuel

Prakticky od té doby, co Apple začal nabízet širší počet služeb s předplatným, volají fanoušci, aby udělal jedno, které „bude vládnout všem“. Teď to vypadá, že se konečně dočkají. Firma podle agentury Bloomberg plánuje balíčky nazvané Apple One, v rámci kterých si lidé jedním kliknutím předplatí více služeb najednou. Spekuluje se také o tom, že Apple začne nabízet úplně novou službu zaměřenou výhradně na fitness. 

Balíčky předplatného Apple One by podle agentury měly přijít již v říjnu, což je doba, kdy jsou očekávány nové iPhony. Ty se letos na trhu objeví o několik týdnů později, jak před několika dny oznámil sám Apple, přičemž uniklé dokumenty hovoří o 12. říjnu místo tradičního září. 

Základní balíček má obsahovat předplatné pro Apple Music a Apple TV+, pokročilejší k tomu přidá Apple Arcade a další i Apple News+. Ten nejpokročilejší pak obsáhne všechny zmíněné služby plus rozšířenou kapacitu iCloudu. Je to tedy potenciálně pět různých předplatných, které pokud chtěl člověk získat všechny, dosud si je musel předplácet jednotlivě.

O ceně se teprve diskutuje, ale samozřejmě je plánováno, že balíčky vyjdou levněji. Jsou také mířeny především na rodiny, takže v rámci jednoho rodinného účtu by je mohlo využívat až šest osob najednou.

Jak podotýká Bloomberg, cílem Applu není ani tak usnadnit život svým uživatelům, ale především podpořit příjem ze svého digitálního segmentu. Ten stále nedosahuje takových výšin, jak by si společnost přála, ačkoliv je jasné, že tímto směrem se budoucnost bude ubírat. 

Ranní jóga podle videa od Applu

S tím souvisí další zpráva, která se tento týden objevila. Apple údajně chystá novou předplatitelskou službu, tentokrát zaměřenou čistě na fitness. Mělo by jít o fitness videa programy, ke kterým se lidé mohou přihlásit a cvičit podle nich. 

Podobné předplatné již nabízí například společnosti Nike a Peleton a v Americe se těší relativnímu úspěchu. U Applu se nabízí, že by fitness programy mohly být nějakým způsobem zkombinované s Apple Watch, které rovnou budou měřit výkon, tepovou frekvenci a podobně. Stejně jako u Apple One ale zatím jde o nepotvrzenou informaci, více se dozvíme v říjnu.

Váš názor Další článek: Cestovní fototiskárna se skvělým obrazem: Canon Selphy Square QX10 [test]

Témata článku: Software, Apple, iPhone, Apple Watch, iOS, Apple Music, Apple TV, Předplatné, Amerika, Balíček, Fitness, Peleton, Služba, Nike, Apple One, Bloomberg


Určitě si přečtěte

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

** Na jaře tiskla unikátní české respirátory ** Používá ji třeba Škoda Auto, a.s. ** Zajeli jsme se podívat do pražského showroomu 3Dees

Jakub Čížek | 12

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

** Windows už dávno nejsou pilířem podnikání Microsoftu ** Mnohem více mu vydělává cloud ** Pojďme si trošku zaspekulovat, kam až by to mohlo zajít

Jakub Čížek | 94

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

** Jak funguje biometrické zabezpečení ve Windows ** Nejlepší správci hesel ** Létáme v Microsoft Flight Simulator

Časopis Computer | 5

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

** Zjistili jsme, kam do cloudu nejvýhodněji uložíte data ** Vytvořili jsme žebříček cen deseti cloudových úložišť ** Ceny se liší - často i velice výrazně!

Karel Kilián | 105


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk