Apple | Programování | WWDC

Apple svou konferenci WWDC nakonec nezruší, konat se bude virtuálně a proběhne koncem června

Každoroční velká vývojářská konference Applu – WWDC, už má stanovené datum a Apple rozeslal pozvánky všem registrovaným vývojářům a společnostem. Akce se ale vzhledem k epidemii koronaviru uskuteční pouze online.

Apple WWDC 2020 (#WWDC20) proběhne 22. června a podobně jako v minulosti se dočkáme i hlavní prezentace, kde budou představeny chystané nové verze všech operačních systémů pro zařízení Applu – iOS, iPadOS, macOS, watchOS a tvOS. Pokud nenastane výjimečná situace, finální verze všech systémů budou k dispozici na podzim.

Vzhledem k tomu, že WWDC trvá celý týden, dočkají se vývojáři jako vždy velkého množství přednášek na různá témata a pro různé systémy. Apple oznámil, že jeho vývojářská komunita zahrnuje kolem 23 milionů vývojářů a jedná se v pořadí už o 31. WWDC.

Apple zároveň představil novinku - Swift Student Challenge, v rámci které mohou studenti prezentovat své výtvory ve Swift Playgrounds. Vše bude probíhat pomocí aplikace Apple Developer.

Váš názor Další článek: Vyšel Firefox 76. Chrání hesla a účty lépe než dřív

Témata článku: Apple, Operační systémy, iOS, macOS, Programování, WWDC, Konference, Apple Watch, iPadOS, tvOS, Vývojář, Apple Developer, Konec června, Červen, Swift PlayGrounds


Určitě si přečtěte

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

** Britský Canonical před pár dny vydal novou verzi svého Ubuntu ** 20.04 LTS zapracovalo na grafickém desktopu, rychlosti i bezpečnosti ** V nitru tepe Linux 5.4 a volitelně i nový souborový systém

Jakub Čížek | 121

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize