Apple | iCloud

Apple iCloud měl problémy. Výpadky a zpomalení se objevily u velkého množství služeb

Apple iCloud měl problémy. Výpadky a zpomalení se objevily u velkého množství služeb

Inženýři Applu se museli hodně zapotit, předevčírem se totiž vyskytly problémy na důležitých službách iCloudu, které jsou součástí celého ekosystému Applu. A náprava zjevně nebyla jednoduchá.

Výpadky a zpomalení služby se týkaly nejen okrajových služeb jako třeba Back to My Mac, ale také důležitých částí jako například Documents in the Cloud, iCloud Mail, iCloud Drive, přihlašování pomocí iCloudu, kalendáře a dalších aplikací, stejně tak webových aplikací nebo Find my iPhone.

Klepněte pro větší obrázek
Ukázka problémů ze stránek Applu v kritické době 23. října 2018

Problémy bylo možné sledovat přehledně na stránkách Applu k tomu určených (System Status). K podobným problémům občas dochází u všech cloudových poskytovatelů, takže je vždy nutné počítat, že cokoli běžící na internetu může občas na pár hodin zazlobit. V současnosti už všechny služby běží bez problémů.

Váš názor Další článek: Škoda se pustila do sdílení aut přes aplikaci. Uniqway nejprve vyzkoušejí studenti

Témata článku: Apple, iPhone, iCloud, Velké množství, Systém Status, Okrajová služba, Podobný problém, Cloudový poskytovatel, Důležitá služba, Webová aplikace, Zpomalení, Apple icloud, Celý ekosystém, Důležitá část, Služba, Množství služeb, Výpad, Mel, Výpadek, X iphone na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu