Apple | Bezpečnost | iCloud

Apple aktualizoval iCloud pro Windows. Zobrazí uložená hesla a vyplní je i v Chromu a Edgi

Apple přidává iCloudu pro Windows nové funkce a rozšiřuje správu hesel. Již delší dobu je umožňuje synchronizovat s Chromem, nyní ale přidává další možnosti a podporu Edge.

Aplikace iCloud slouží v prvé řadě hlavně pro synchronizaci souborů v rámci tohoto úložiště, stejně jako fotografií či pošty, kalendáře a záložek. Nedávno byla rozšířena také o synchronizaci hesel do Chrome, možnosti správy ale byly omezené.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Nová verze iCloudu umožňuje synchronizaci i hesel

Nová verze iCloudu pro Windows ale umožňuje právě jejich zobrazení i správu na počítači. Jakékoliv změny, které na počítači provedete, se okamžitě synchronizují na další zařízení. Jestliže tedy používáte nějaká zařízení od Applu v kombinaci s počítačem běžícím na Windows, můžete využívat vestavěného správce hesel bez větších problémů. Bez jablečného zařízení ale nelze aplikaci na Windows aktivovat či zapnout dvoufázové ověření, stále je tak služba vyžaduje konkrétní hardware.

Aplikaci iCloud můžete stahovat z Microsoft Storu.

Vyzkoušeli jsme, jak funguje Apple AirTag. Podívejte se, jak to dopadlo:

Zdroj: Neowin

Diskuze (3) Další článek: Notebooky s Windows se budou ovládat přesněji a pohodlněji. Dostanou nové touchpady

Témata článku: Microsoft, Software, Apple, Windows, Bezpečnost, Windows 10, Chrome, Microsoft Store, Heslo, iCloud, Dvoufázové ověření, Pro, ICL, Synchronizace, ICloud +, Počítač, Edgi, Zařízení, Správa, Passwords, Produkty Apple na jednom místě - Heureka.cz