Windows 10 | Fotky | Střih videa

Aplikace Fotky ve Windows 10 částečně ztratí podporu synchronizace s OneDrive

Aplikace Fotky, která je součástí Windows 10, nabízí kromě možnosti spravovat svou kolekci fotografií i základní střižnu pro videa. Jednotlivé projekty byly doposud synchronizované a zálohované skrze OneDrive, od ledna příštího roku to ale již nebude možné.

Microsoft tak ořezává funkce z aplikace, která byla jednou ze stěžejních v rámci aktualizace Windows 10 Creators Update. Doposud byly všechny vytvořené projekty v rámci integrované videostřižny synchronizované na všechna vaše zařízení právě skrze OneDrive. Nemuseli jste se tak starat o ukládání či to, zda budete mít soubory na všech svých počítačích.

To ale od 10. ledna 2020 přestane být dostupné a Microsoft vyzývá, abyste si synchronizaci vypnuli již nyní a ujistili se, že máte soubory a projekt uložený na tom počítači, na kterém chcete nadále pokračovat v práci. V rámci editoru se tak nyní objeví nové tlačítko Zálohovat, vše ale bude uložené pouze lokálně. Všechny ostatní funkce včetně synchronizace fotografií a videí s OneDrive zůstávají nadále dostupné.

Jak dostat fotky, video a hudbu z mobilu na televizor?

Zdroj: Windows Central
[********************]

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Váš názor Další článek: Nvidia se vrací do normálu a roste jí příjem. Nejvíce pomáhá herní segment

Témata článku: Software, Microsoft, Windows, Windows 10, Fotky, Střih videa, Fotografování, OneDrive, Windows Central, Rámec, Synchronizace, Aplikace, Fotka


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů