Windows 10 | Střih videa | Fotky

Aplikace Fotky ve Windows 10 částečně ztratí podporu synchronizace s OneDrive

Aplikace Fotky, která je součástí Windows 10, nabízí kromě možnosti spravovat svou kolekci fotografií i základní střižnu pro videa. Jednotlivé projekty byly doposud synchronizované a zálohované skrze OneDrive, od ledna příštího roku to ale již nebude možné.

Microsoft tak ořezává funkce z aplikace, která byla jednou ze stěžejních v rámci aktualizace Windows 10 Creators Update. Doposud byly všechny vytvořené projekty v rámci integrované videostřižny synchronizované na všechna vaše zařízení právě skrze OneDrive. Nemuseli jste se tak starat o ukládání či to, zda budete mít soubory na všech svých počítačích.

To ale od 10. ledna 2020 přestane být dostupné a Microsoft vyzývá, abyste si synchronizaci vypnuli již nyní a ujistili se, že máte soubory a projekt uložený na tom počítači, na kterém chcete nadále pokračovat v práci. V rámci editoru se tak nyní objeví nové tlačítko Zálohovat, vše ale bude uložené pouze lokálně. Všechny ostatní funkce včetně synchronizace fotografií a videí s OneDrive zůstávají nadále dostupné.

Jak dostat fotky, video a hudbu z mobilu na televizor?

Zdroj: Windows Central
[********************]

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Váš názor Další článek: Nvidia se vrací do normálu a roste jí příjem. Nejvíce pomáhá herní segment

Témata článku: Software, Microsoft, Windows, Windows 10, Střih videa, Fotky, OneDrive, Fotografování, Rámec, Aplikace, Fotka, Synchronizace, Windows Central


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor