Reklama

Aplikace CCC – nakupování pohodlné jako nikdy předtím

Pokud jste si zvykli nakupovat online, jsou pro vás aplikace jistě denním chlebem.
Aplikace CCC – nakupování pohodlné jako nikdy předtím

V dnešní době už můžete nakupovat online potraviny, oblečení, obuv, nábytek i drogerii, a tak společnosti vyvíjí stále nové aplikace, díky kterým je nakupování ještě pohodlnější. Jednou z nich je také aplikace CCC, na kterou se podíváme blíže.

Jaké funkce očekáváme od nákupní aplikace?

Jednoznačně v první řadě rychlost a přehlednost, díky které je nakupování komfortní. Samozřejmostí by také měla být optimalizace aplikace pro různé typy mobilů, notebooků, tabletů a velikostí displejů. Pro dnešního uživatele není nic otravnějšího než zjistit, že jeho oblíbený obchod se sice pyšní novou aplikací, která je ale přizpůsobena pro počítač a na jeho mobilu se její zobrazení rovná práci programátora po prvních hodinách kurzu pro začátečníky. A protože se kupní síla z návštěv kamenných poboček a objednávek ze stolních počítačů přesouvá směrem k mobilním zařízením, je optimalizace pro různá zařízení alfou a omegou každé aplikace.

Další podmínkou úspěšné aplikace je šíře sortimentu, kterou v aplikaci naleznete. I sebelepší aplikace, pokud obsahuje jen jeden druh zboží, bude mít menší potenciál, že se k ní budou klienti vracet. Aplikace CCC si se sortimentem poradila vcelku šikovně. Zahrnuje jak obuv pro muže, ženy a děti, tak i oblečení, tašky a doplňky od značek, na které jste zvyklí z kamenných obchodů. Její výhodou je, že v ní najdete i to, co váš kamenný obchod třeba s ohledem na svoji velikost mít v nabídce nemůže.

Chytré vychytávky

Nicméně doby, kdy mobilní aplikace byly v podstatě jen překlopený e-shop do mobilu, jsou pryč. A to se při vybírání bot nebo oblečení zvláště hodí. Výhodou je, pokud má aplikace možnost vyhledávání podle fotografie. Jak to funguje? Vyfotíte si vybraný produkt a necháte prostě a jednoduše aplikaci, aby vám mezi produkty vybrala ten, který se tomu vašemu nejvíce podobá. Případně, pokud je v nabídce, najde vám právě vámi vybraný produkt. Pokud vás tedy uchvátily třeba červené tenisky na vyšší platformě, nemusíte už trávit dlouhé minuty projížděním všech tenisek v aplikaci. Stačí si ty své vysněné jen vyfotit, nebo si jejich fotku stáhnout z internetu.

A aby toho aplikace byla schopná a vybrala přesně to, co hledáte, je potřeba, aby v ní byl dostatečně široký sortiment a stovky druhů a typů jednotlivých výrobků.

Klepněte pro větší obrázek

Propojení online světa a kamenného obchodu

Aplikace CCC se ale hodí i při návštěvě kamenného obchodu. Pro zjednodušení nákupu by se vám mohla hodit čtečka čárových kódů. Dáváte-li přednost tomu, vyzkoušet si boty před tím, než si je koupíte, pravděpodobně jste už narazili na situaci, kdy vaše vysněné boty bohužel zrovna nebyly k dispozici ve vaší velikosti. A i když v obchodě jsou stovky, i tisíce různých bot, ty jediné, které by se vám zrovna líbily, tak ty ve vaší velikosti obchod zrovna jako na potvoru nemá.

Pak se hodí právě aplikace. Najedete si na čtečku čárových kódů a aplikace vám najde prodejnu, ve které vaši velikost mají. A pak je jen na vás, jestli si popojedete do další kamenné prodejny, nebo jestli si necháte boty doručit rovnou k vám domů.

Mimochodem, v aplikaci si můžete snadno najít i nejbližší kamennou prodejnu a informaci o dostupnosti vámi vybraného výrobku.

Pokud jste zákazníky CCC a využíváte klubovou kartu, asi vám nemusíme představovat její výhody. Nicméně můžete ji také uplatnit v aplikaci CCC a mít online přehled o slevách, akcích a nabídkách, které jsou šity přesně vám na míru. Je pak jedno, jestli nakoupíte online nebo v kamenném obchodě. Vše tak máte stále po ruce ve svém mobilu.

Další článek: Nové MacBooky Pro jsou neuvěřitelné stroje! Ale za jednu vadu na kráse to Apple schytá...

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaRecenze procesoru AMD Ryzen 7 5700G. S výkonnou grafikou a ve správný čas

Recenze procesoru AMD Ryzen 7 5700G. S výkonnou grafikou a ve správný čas

Procesory AMD s výkonnou integrovanou grafikou využívaly letitou architekturu Zen+. Výkonný nástupce se Zen 3 přichází v době, kdy je ho zapotřebí nejvíce.

Adam Vágner
RyzenTestyAMD
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
Recenze mobilu Sony Xperia 1 III. Takhle by měl fotit každý smartphone

Recenze mobilu Sony Xperia 1 III. Takhle by měl fotit každý smartphone

** Sony nabídne skvělé fotoaparáty i přes rozlišení 12 Mpx ** Displej patří k tomu nejlepšímu na trhu ** Kvality telefonu sráží zahřívání a jednodenní výdrž

Jan Pánek
FotomobilyRecenze
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály