AMOS Software představí letos novinky od Adobe na samostatných prezentacích

PR: Společnost AMOS Software oznámila, že se letos poprvé v desetileté historii společnosti nezúčastní spolu s firmou Adobe veletrhu informačních technologií Invex 2003. Svou neúčast na veletrhu Invex nahradí řadou odborných prezentací, zaměřených vždy na určité cílové skupiny, jednotlivé produkty nebo ucelená řešení. Začíná se již tento pátek.
Společnost AMOS Software oznámila, že se letos poprvé v desetileté historii společnosti nezúčastní veletrhu informačních technologií Invex 2003. Společnost AMOS Software vystavovala na posledních dvou Invexech na společném stánku se svým dvorním dodavatelem, společností Adobe Systems, která tak bude na Invexu chybět také.

O prezentace novinek z oblasti publikačního software však zákazníci nepřijdou. Obě společnosti se dohodly, že svou neúčast na veletrhu Invex nahradí řadou odborných prezentací, zaměřených vždy na určité cílové skupiny, jednotlivé produkty nebo ucelená řešení.

První z nich, „Adobe Acrobat 6.0 Roadshow“, mají všichni zájemci možnost spatřit již tento pátek, tedy 26.9. 2003 od 10:00 ve Společenském sále Kongresového centra v Praze, kde bude poprvé oficiálně představena nová verze aplikace pro tvorbu a práci se soubory PDF, Adobe Acrobat 6.0 CZ. Účast na této prezentaci je zdarma a účastníci se na ní seznámí jak s koncepcí a výhodami samotného formátu PDF, tak i s novinkami v nejnovější verzi a s příklady nasazení aplikace Adobe Acrobat v praxi. Své si tedy na prezentaci najdou jak laici, tak i profesionální uživatelé této celosvětově velice rozšířené aplikace. Více o této prezentaci na http://www.amsoft.cz/Akce/Roadshow/main.asp

„Po velice důkladném uvážení jsme se rozhodli, že prostředky, které jsme v minulosti každoročně vkládali do účasti na veletrhu Invex, využijeme na uspořádání série prezentací pro naše stávající i budoucí zákazníky. Za tímto rozhodnutím stojí především naše přesvědčení, že podobné prezentace jsou pro naše klienty přínosnější, než návštěva stánku na veletrhu, a tím pádem je i efektivita vynaložených prostředků vyšší,“ řekl Martin Škorpil, ředitel společnosti AMOS Software.

Pro nejbližší období připravuje společnost AMOS Software ve spolupráci s dalšími partnery sérii tří menších regionálních prezentací v Plzni, Brně a Ostravě a v listopadu opět dvě větší akce, přičemž jedna z nich bude zaměřena na digitální zpracování obrazu a zvuku. Součástí jednotlivých tématicky zaměřených prezentací bude ukázka nových multimediálních produktů, jako je Adobe Encore DVD, Adobe Audition nebo nových verzí již dobře známých aplikací Adobe After Effects 6.0 nebo Adobe Premiere Pro.

O AMOS Software

AMOS Software je softwarová distribuční společnost specializující se na trh grafických aplikací pro internetové, multimediální a klasické publikování a aplikací pro řešení elektronické distribuce a archivace dokumentů. Je největším distributorem Adobe Systems ve střední a východní Evropě. Dále distribuuje produkty společností ACDSystems, ALAP, Alien Skin, Enfocus, Extensis, Hot Door, Creo, Quite, ScenicSoft, Softcare, URW a Woodwing, které společně s produkty Adobe Systems tvoří široké portfolio grafického software.

AMOS Software je též autorem lokalizací produktů Adobe, které vždy patřily mezi odborníky i běžnými uživateli k vysoce ceněným. Současně poskytuje i širokou škálu školení, seminářů a konzultací na dodávané produkty a technologie.

Další článek: NVidia představila GoForce 2150

Témata článku: Software, Adobe, Adobe After Effects, Laika, Publikační software, Samos, Acrobat, After Effects, Profesionální nasazení, Multimediální produkt, Dodávaná aplikace, Adobe Premiere, Door, Adobe Acrobat, Let


Určitě si přečtěte

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 69

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

** Dlouhý betatest končí a nyní všichni mohou hrát přes internet ** Nemusíte žádné hry kupovat znovu. Jede to, co už máte v knihovnách na Steamu, Uplay, Battle.net a jinde ** Roční náklady odpovídají ceně jedné běžné hry

Tomáš Holčík | 53

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 8Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor