Články z Computeru | Energie

AlzaPower Station PS450: Test obří powerbanky, která nakrmí i notebook

Jedete na chatu, do přírody mimo civilizaci a chtěli byste si dobít telefon, notebook nebo se třeba podívat na televizi? Stačí pořádná powerbanka.

Alza se vrhla na napájecí zařízení od adaptérů až po powerbanky a sklízí s nimi úspěch. Její největší powerbanka AlzaPower Station PS450 je určena všem, kterým například na víkendové akce nestačí běžné powerbanky a chtěli by nějakou univerzální, pokrývající i třeba chod notebooku, televize či malé ledničky.

Model PS450 navíc přidává i funkcionalitu svítilny a Bluetooth reproduktoru. Podle našich testů se powerbanka dokáže nabít za šest a půl hodiny, přičemž ke svému nabití potřebuje přibližně 600 Wh energie.

Na televizi i malou ledničku

AlzaPower Station PS450 je skutečně obří powerbanka, která již musí být pro snadné přenášení opatřena rukojetí. Vzhledem k hmotnosti okolo 5,5 kg se nehodí na lezení po horách, ale spíše na převážení v některém z dopravních prostředků. Zpracování je ale vskutku robustní, má hliníkový plášť a vepředu i vzadu tvrdé plastové kryty. Líbí se mi i velké gumové nožky, díky nimž powerbanka pevně sedí i na hladkém povrchu. Z hlediska konstrukce jí tedy není co vytknout.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Huawei, Evropská unie, Bluetooth, USB, Články z Computeru, Energie, Powerbanka, SOS, Huawei FCP, Chata, Svítilna, USB-PD, Samsung AFC, Notebook, Power Delivery, Zásuvka, Konektor, USB PD, Bluetooth reproduktor, Station, EDR25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
The Walking Dead: Survivors - lineární budovatelský zážitek | Recenze

The Walking Dead: Survivors - lineární budovatelský zážitek | Recenze

Zombie tu jsou stále s námi, i když nejsou příliš vidět. Nevěříte? Dejte titulu šanci.

Ladislav Novák
Mobilní hryRecenzeStrategie
Nier Replicant ver.1.22474487139: za záchranou sestry | Recenze

Nier Replicant ver.1.22474487139: za záchranou sestry | Recenze

Když u nás v roce 2010 vyšel původní Nier, byla to odlišná verze od té, která vyšla v Japonsku. Nyní si konečně tento příběh můžete i u nás projít v podobě, jaká byla původně zamýšlena.

Martin Nahodil
Nier ReplicantRecenze