Články z Computeru | Energie

AlzaPower Station PS450: Test obří powerbanky, která nakrmí i notebook

Jedete na chatu, do přírody mimo civilizaci a chtěli byste si dobít telefon, notebook nebo se třeba podívat na televizi? Stačí pořádná powerbanka.

Alza se vrhla na napájecí zařízení od adaptérů až po powerbanky a sklízí s nimi úspěch. Její největší powerbanka AlzaPower Station PS450 je určena všem, kterým například na víkendové akce nestačí běžné powerbanky a chtěli by nějakou univerzální, pokrývající i třeba chod notebooku, televize či malé ledničky.

Model PS450 navíc přidává i funkcionalitu svítilny a Bluetooth reproduktoru. Podle našich testů se powerbanka dokáže nabít za šest a půl hodiny, přičemž ke svému nabití potřebuje přibližně 600 Wh energie.

Na televizi i malou ledničku

AlzaPower Station PS450 je skutečně obří powerbanka, která již musí být pro snadné přenášení opatřena rukojetí. Vzhledem k hmotnosti okolo 5,5 kg se nehodí na lezení po horách, ale spíše na převážení v některém z dopravních prostředků. Zpracování je ale vskutku robustní, má hliníkový plášť a vepředu i vzadu tvrdé plastové kryty. Líbí se mi i velké gumové nožky, díky nimž powerbanka pevně sedí i na hladkém povrchu. Z hlediska konstrukce jí tedy není co vytknout.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Články z Computeru, Huawei, Evropská unie, Energie, Bluetooth, USB, Powerbanka, Samsung AFC, Svítilna, EDR, TES, Bluetooth reproduktor, Svícení, Chata, Power Delivery, Station, Huawei FCP, Konektor, USB-PD, Notebook, Zásuvka, Kter, SOS, USB PD, Powerbanky na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows
Nandali jste to Putinovi? Rusko zveřejnilo IP adresy, které se zapojily do obřího DDoS. Možná je tam i ta vaše

Nandali jste to Putinovi? Rusko zveřejnilo IP adresy, které se zapojily do obřího DDoS. Možná je tam i ta vaše

** Zapojte se do útoků, lákají lidé na Twitteru ** Mnohé weby Moskvy skutečně nejedou ani v Rusku ** Pozor na podvodníky, toto je příležitost pro phishing

Jakub Čížek
KyberválkaRusko