Energie | Články z Computeru

AlzaPower Station PS450: Test obří powerbanky, která nakrmí i notebook

Jedete na chatu, do přírody mimo civilizaci a chtěli byste si dobít telefon, notebook nebo se třeba podívat na televizi? Stačí pořádná powerbanka.

Plusy

  • Vysoká kapacita i pro 230V výstupy
  • Praktická rukojeť
  • Všemožné standardy pro rychlé nabíjení
  • Praktická svítilna a reproduktor

Minusy

  • Napájecí vstup vepředu
  • Nižší kapacita v případě nízké spotřeby
9,1
Hodnocení

Alza se vrhla na napájecí zařízení od adaptérů až po powerbanky a sklízí s nimi úspěch. Její největší powerbanka AlzaPower Station PS450 je určena všem, kterým například na víkendové akce nestačí běžné powerbanky a chtěli by nějakou univerzální, pokrývající i třeba chod notebooku, televize či malé ledničky.

Model PS450 navíc přidává i funkcionalitu svítilny a Bluetooth reproduktoru. Podle našich testů se powerbanka dokáže nabít za šest a půl hodiny, přičemž ke svému nabití potřebuje přibližně 600 Wh energie.

Na televizi i malou ledničku

AlzaPower Station PS450 je skutečně obří powerbanka, která již musí být pro snadné přenášení opatřena rukojetí. Vzhledem k hmotnosti okolo 5,5 kg se nehodí na lezení po horách, ale spíše na převážení v některém z dopravních prostředků. Zpracování je ale vskutku robustní, má hliníkový plášť a vepředu i vzadu tvrdé plastové kryty. Líbí se mi i velké gumové nožky, díky nimž powerbanka pevně sedí i na hladkém povrchu. Z hlediska konstrukce jí tedy není co vytknout.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu pro předplatitele

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Diskuze (2) Další článek: Vědci hledají další vetřelce ve Sluneční soustavě. Nově mezi kentaury

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,