Byznys | Alza.cz | Hry

Alza spouští vlastní herní značku Rapture. Myši, klávesnice, křesla a stoly pro nenáročné i vybíravé

Alza.cz už poměrně dlouho dobu nabízí vlastní počítače a rozšiřuje i vlastní značky v rámci různých kategorii. Tentokrát se ale pustila přímo do vlastní herní značky Rapture, pod kterou prodává herní příslušenství.

Rapture je nová značka Alzy, pod kterou nabízí herní myši, klávesnice, židle, stoly, držáky na monitory a nechybí samozřejmě ani podložky. Alza.cz se při tvorbě jednotlivého příslušenství zaměřovala na kvalitu, kterou chce ještě dále posouvat. V případě myší i klávesnic tak používá kvalitní výrobce spínačů, optických senzorů a dalších dílů, přičemž nabízí několik řad, které se liší nejen designem, ale vzhledem k cenovým rozdílům i různou kategorii těchto komponent.

Na stránkách jednotlivých produktů tak Alza.cz přímo odhaluje, z jakých klíčových značkových komponent se myš nebo klávesnice skládá, takže mohou zákazníci snadno porovnat poměr kvality a ceny s konkurencí. Primárně je příslušenství rozděleno do tří barev – černá, bílá a růžová, přičemž ve většině případů nechybí nějaké to podsvícení RGB. V případě židlí je ale možná vybírat ze sedmi modelů různých konstrukcí, včetně barev jako modrá, červená nebo zelená.

Protože má Alza kontrolu nad celým procesem – od výroby až po obal, chce mnohem více pracovat s herní komunitou a vylepšovat produkty dle potřeby a zájmu.

Do budoucna se chystá další herní příslušenství, včetně monitorů a dalších, které doplní třeba i nedávno představenou vlastní řadu herních notebooků. Alza chce postupně nabídnout produkty i z nejvyšší kategorii a konkurovat tak již velkým a zavedeným světovým značkám, které v nejvyšších řadách produktů rovněž používají nejkvalitnější komponenty.

Diskuze (38) Další článek: Lenovo Project Unity rozšíří nebo zrcadlí plochu na další zařízení. Jak to využít?

Témata článku: Byznys, Klávesnice, Alza.cz, Hry, Monitory, Myši, Příslušenství, Židle, Rapture, Značka, Stůl, Produkt, Hry pro PC na Heureka.czVyrobte si elektřinu sami. S dobře vybranou fotovoltaikou vás nebude trápit zdražování, Rusko a vlastně ani vlastní stát

Vyrobte si elektřinu sami. S dobře vybranou fotovoltaikou vás nebude trápit zdražování, Rusko a vlastně ani vlastní stát

Zdražení se na nás valí ze všech stran a nejvíce se týká energií. Ať už je to plyn, pohonné hmoty, nebo elektřina. Z těchto tří můžete nejvíce zahýbat právě s elektřinou, a to investicí do fotovoltaické elektrárny. Podívejme se objektivním pohledem, pro koho je vhodná, a komu se naopak vůbec nevyplatí.

Jiří Kuruc
EnergetikaFotovoltaika
Jak přečíst platební kartu mobilem a k čemu je to dobré

Jak přečíst platební kartu mobilem a k čemu je to dobré

Pokud vlastníte telefon s technologii NFC, můžete prostřednictvím aplikace pro Android zkusit načíst údaje ze své bezkontaktní karty. Vyzkoušíte si tak třeba, jak moc je náchylná k případnému RFID skimmingu.

Jan Spěšný
NávodyMobilní aplikace
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce
Mapy GoogleStreet View
Hrajeme si v PowerShellu: Když Luboška zapne počítač, okamžitě nám dorazí e-mail

Hrajeme si v PowerShellu: Když Luboška zapne počítač, okamžitě nám dorazí e-mail

** Hrátky v PowerShellu pokračují ** Dnes se naučíme vytahovat informace ze systému ** A naplánujeme úlohu, když se ve Windows něco stane

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektroniku
Rusko na chvíli ukradlo IP adresy Twitteru. Jak funguje internet, aby to pochopila i vaše babička

Rusko na chvíli ukradlo IP adresy Twitteru. Jak funguje internet, aby to pochopila i vaše babička

** V pondělí jeden ruský operátor zmátl na 45 minut část internetu ** Křičel do světa, že mu patří IP adresy Twitteru ** Jak vlastně funguje internet, že je to vůbec možné?

Jakub Čížek
TwitterInternetBezpečnost
Přehledně: Ceny drahých grafik v Česku výrazně padají, hlavní důvody teprve přijdou

Přehledně: Ceny drahých grafik v Česku výrazně padají, hlavní důvody teprve přijdou

** Ceny karet se začínají přibližovat těm stanoveným AMD a Nvidií ** V nižších třídách se už vyplatí grafiky koupit ** U high-endu je ale rozumnější chvíli počkat na novou generaci

Jan Pánek
Cenový přehled
Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

** Letos se začne prodávat první ruský notebook Bitblaze Titan ** Neohromí výkonem ani výbavou, nýbrž svou neotesaností ** A stejně nakonec není tak ruský, jak se tváří

Lukáš Václavík
RuskoNotebooky