Apple | Apple Watch | Hodinky

Aktualizace watchOS se Applu nepovedla. Některé hodinky přestaly fungovat

Apple dnes uvedl aktualizaci svého systému pro hodinky watchOS. Krátce na to ale aktualizaci stáhl. Důvodem je totiž chyba, kvůli které se některé hodinky po nainstalování aktualizace zasekly na startovací obrazovce. Firma nyní pracuje na opravě.

Chyba se týká některých uživatelů Apple Watch Series 4, tedy nejnovějšího modelu chytrých hodinek od Applu. Po instalaci se při zapínání hodinky zaseknou na logu výrobce a dále již nenaskočí, stanou se tak zcela nepoužitelnými.

Problémy potvrdil i výrobce, který ve vyjádření pro CNET uvedl, že pracuje na chybě a prozatím byla aktualizace stažena z distribuce. Pokud její instalace proběhla v pořádku, není třeba provádět další kroky, v opačném případě firma doporučuje využít AppleCare pro opravu. Oprava se zjevně bez návštěvy servisu neobejde.

Takto vypadají Apple Watch Series 4:

Diskuze (10) Další článek: Před deseti lety vznikl bitcoin. Co se vlastně tenkrát stalo?

Témata článku: Apple, Aktualizace, Apple Watch, Nositelnosti, Hodinky, Uživatel nejnovějšího, Chytré hodinky, Chyba, Fun, CNET, Výrobce, ETF, Oprava, Series, Startovací obrazovka, Instalace, Opačný případ, Notebooky apple cena na Mall.cz


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test androidů do 6 500 Kč

Tipy na starší foťáky za super cenu

Důkladný test sportovních kamer

Dárek pro každého: první vydání Computeru