Airwaynet – jak pořídit internetové připojení výhodněji

(Inzerce) Do hledáčku se nám dostal pražský poskytovatel bezdrátového internetového připojení, který avizuje od 1. 4. 2015 navýšení rychlostí a snížení ceny u nejdražšího tarifu.
Airwaynet – jak pořídit internetové připojení výhodněji

Forma, jakou tato společnost poskytuje své služby, se dá označit pro zákazníka za velmi férovou.

Od poloviny března si může každý nový zákazník objednat za stávajících cenových podmínek rychlejší tarif, než byl doposud nabízen. Od dubna se velmi dostupný tarif za 290 Kč dočkal zajímavého navýšení rychlosti a nejrychlejší tarif za 690 Kč zrychlil od 10 Mb/s a zlevnil o 100 Kč měsíčně, což odpovídá roční úspoře 1200 Kč.

Ostatní tarify se dočkaly též navýšení rychlosti. Co je zajímavé, tak dle tvrzení společnosti AIRWAYNET se stávajícím zákazníkům rychlosti též automaticky navyšují. Jak jsme si od jednoho uživatele internetového připojení AIRWAYNET ověřili, děje se tak vždy, když se navyšuje nabídka pro nové zákazníky. To nám přijde férové, ale není to běžné.

Nové výhodné tarify pro každého

Společnost AIRWAYNET má v nabídce tarifů pro domácnosti internetového připojení s rychlostí stahování 30 Mb/s za 590 Kč měsíčně a s 20 Mb/s za 490 měsíčně. K oběma těmto variantám získá zákazník k zapůjčení WIFI router po dobu využívání internetového připojení zcela zdarma a to včetně kompletního servisu.

Díky WIFI routeru může zákazník k internetu připojit libovolné množství bezdrátových zařízení a ušetřit tak další výdaje za domácí bezdrátovou síť. Pokud se najde nenáročný zákazník, může si pořídit připojení s rychlostí 10 Mb/s za 390 Kč měsíčně nebo cenově velmi dostupné 4 Mb/s za 290 Kč měsíčně. To vše bez dalších nákladů a bez omezení.

Klepněte pro větší obrázek 
Ceny jsou finální bez dalších poplatků a investic. Stačí objednat a platit měsíční paušál.

Další úspory na výdajích

Za pořízení internetového připojení u AIRWAYNET zákazník nic neplatí. Nebudou účtovány ani žádné další jednorázové poplatky a nejsou třeba žádné další investice (telefonní linka, další služby jako televize apod.). Instalace, zařízení pro příjem, montážní materiál a kompletní zprovoznění je zdarma. Technická podpora 24/7 a jakýkoliv výjezd technika též.

Zákazník platí pouze měsíční cenu tarifu, která je po dobu závazku trvale garantována bez skrytých poplatků. Když vezmeme do ruky kalkulačku, tak se tímto cena tarifů ARWAYNET může oproti konkurenci ještě snížit.

Klepněte pro větší obrázek

AIRWAYNET 10 let zkušeností a férového přístupu

Společnost Airwaynet není žádný zelenáč. Již téměř 10 let poskytuje v Praze a jejím blízkém okolí internetové připojení pro domácnosti a kvalitní přípojky pro firmy a další poskytovatele internetového připojení. Díky možnostem moderní bezdrátové technologie dokáže flexibilně pokrýt více než 90% Prahy. Na všech službách je vidět férový přístup k zákazníkovi.

Zákazníci AIRWAYNET nejsou omezeni dobou ani objemem stažených dat a mohou se spolehnout na snadno dostupnou nonstop technickou podporu s osobním jednáním. Vždy se dovolají a nemusí se bát žádných poplatků za výjezd. Navíc jak bylo výše uvedeno, neplatí, za co nemusí - jen za zvolený tarif.

Klepněte pro větší obrázek

Zaujala vás nabídka nových tarifů? Chcete si snížit pravidelné výdaje za internetové připojení? Poptávat či objednávat můžete již nyní. Přechod ke společnosti AIRWAYNET je jednoduchý a zákaznická podpora ji za vás pomůže řešit.

Více informací o společnosti AIRWAYNET a celou její nabídku tarifů najdete na www.airwaynet.cz.

Další článek: Na YouTube jsou nově videa, ve kterých se můžete rozhlížet kolem dokola

Témata článku: Připojení k internetu, Nový zákaz, Kompletní servis, Navýšení rychlosti, Zákaznická podpora, Televize na internetu zdarma, Připojení, Kompletní zprovoznění, Osobní jednání, Internetové připojení, Televize s internetem a wifi, Technická podpora, Libovolné množství, Férový přístup, Nenáročná domácnost, Televize levně na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu