Software | Grafický editor | Adobe

Adobe Characterizer udělá z kohokoli kreslenou animaci. Styl si můžete vybrat

Adobe předvedlo novou funkci. Characterizer za pomocí umělé inteligence umí propojit snímaný obličej s přednastaveným obrázkem, ze kterého poté udělá živou animaci ve stylu daného obrazu.

Nástroj původně sloužil pouze jako technologické demo a byl představen už v minulém roce pod názvem Puppetron. Postupem času se však vyvíjel a stal natolik populárním, že jej nyní Adobe integruje do aplikace Adobe Creator Animator, kde jej můžete používat i vy.

A jak to funguje? Characterizer napřed vytvoří několik snímků obličeje a různých mimických výrazů ze záznamu webkamery pro přesné snímání pohybu a animace. Poté do nástroje přidáte jeden z obrázků, podle kterého vyberete umělecký styl.

Umělá inteligence Sensei obrázek analyzuje a během několika minut spojí váš obličej s uvedeným obrazem, který je nově navíc animovaný podle vašich grimas. Nejzajímavějším prvkem tohoto procesu však je, že je výsledek plně upravitelný. Můžete jej tedy posléze editovat a měnit podle potřeby.

Diskuze (1) Další článek: Google u některých otázek na mobilu vypnul vyhledávání. Rovnou odpoví

Témata článku: Technologie, Software, Umělá inteligence, Grafický editor, Adobe, Adobe Photoshop, Nová funkce, Animace, Přesné snímání, Nejzajímavější prvek, Inteligence, Obličej, Styl, Minulý rok, Char, Obrázek, Technologické demo, Uvedený obraz, Umělecký styl, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Oppo a OnePlus nesmí v Německu prodávat telefony. Zákaz hrozí i v dalších zemích EU

Oppo a OnePlus nesmí v Německu prodávat telefony. Zákaz hrozí i v dalších zemích EU

** Patentové spory většinou ústí k tomu, že jedna z firem zaplatí ** Oppo ani OnePlus však nechtějí platit 2,50 EUR za každý telefon ** Firmy už v Německu nesní prodávat, a to může platit i o dalších trzích

Martin Chroust
NěmeckoPatentSmartphony