AddAce 1.10 – snadná registrace do vyhledávačů

Pokud chcete svoje webové stránky snadno a rychle zaregistrovat do nejznámějších světových vyhledávačů, je tento nástroj kvalitním řešením.
AddAce slouží k registraci vaší webové stránky do několika vyhledávačů. Ovládání programu je velice jednoduché a intuitivní. Pokud chcete svoje webové stránky snadno a rychle zaregistrovat do nejznámějších světových vyhledávačů, je tento nástroj kvalitním řešením. Na Internetu naleznete i stránky, které vás po vyplnění nejdůležitějších údajů pomocí JavaScriptu zaregistrují do několika vyhledávačů, ale bývá to poměrně zdlouhavá varianta i proto, že nabízejí jen ty nejznámější. A zaregistrování do většího množství je již zpoplatněno.

Po prvním spuštění programu se vám objeví okno aplikace New Project, které požaduje informace o vašich webových stránkách (umístění, název, atd.), v další záložce Contact Info vyplníte nezbytné osobní údaje. Po potvrzení akce si budete moci vybrat, do jakých vyhledávačů se mají stránky registrovat. Pokud chcete získat podrobnější informace, nebo zvolit jen určitý okruh vyhledávačů, máte možnost. Vyhledávače jsou rozděleny do několika skupin, např. hlavní vyhledávače ( Yahoo, Altavista....atd ), zaměřené na obchod, počítače, atd. Program má dvě nevýhody: Ve složce regionální bych čekal alespoň možnost registrace do některého z tuzemských vyhledávačů (například je uveden seznam maltských stránek!!!), další nevýhodou je reklamní proužek. Pokud se ho chcete zbavit a získat i několik dalších funkcí navíc, můžete poslat autorovi programu $34.95 a získat tak profesionální verzi.

Minimální požadavky na systém jsou: Windows 95/98/NT. Program je distribuován jako freeware. Velikost instalačního souboru je 2,6 MB.

Váš názor Další článek: Baan se vrací na scénu

Témata článku: , , , , , , , , , , ,