Actebis pro Hewlett-Packard

Společnost Hewlett-Packard uzavřela distribuční kontrakt s distribuční firmou Actebis, a to na PC, notebooky, zálohovací zařízení a síťové prvky.
Společnost Hewlett-Packard uzavřela distribuční kontrakt s distribuční firmou Actebis, a to na PC, notebooky, zálohovací zařízení a síťové prvky. Ze síťových produktů Actebis dnes nabízí zařízení od HP pro Ethernet, Fast Ethernet i gigabitový Ethernet.

HP bude prostřednictvím Actebisu dodávat mj. PC, montovaná na přání zákazníků. Actebis má kromě PC od HP kontrakt na všechny kategorie jejich PC-serverů, od pracovních skupin až po aplikační servery.

Všechny tyto produkty od HP jsou připraveny pro Windows 2000 a HP rovněž nabízí volný přechod na Windows 2000 z Windows 4.0.

Actebis je distribuční společností, která je čistě privátní firmou ve vlastnictví německé rodiny Otto z Hamburku a působí ve 12 zemích. Obrat Actebisu roste každý měsíc o 20 % a v současné době převyšuje 7 miliard marek. HP s Actebisem spolupracuje v celoevropském měřítku.

Váš názor Další článek: Ericsson A1018s: vidět a být viděn

Témata článku: Windows, Notebooky, Hewlett Packard (HP), Otta, Hewlett-Packard, Otto, Ethernet, Gigabitový ethernet, Páčka, Pack, Notebooky na Heureka.cz40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Nejlepší aplikace pro tento týden: Co se děje ve vaší obci, výlety za studánkami a dávkování léků

Nejlepší aplikace pro tento týden: Co se děje ve vaší obci, výlety za studánkami a dávkování léků

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Mobilní aplikace
Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení