Aby byla Wikipedie důvěryhodnější, vyvinul Internet Archive systém náhledů citací z knih

Názory k článku

dolph1888  |  04. 11. 2019 12:58  |  Microsoft Windows 10 Firefox 71.0

S tím mohu jedině souhlasit, cesta správným směrem. Není možné, aby v oborech nevzdělaní s prominutím hlupáci a naivkové, někde hlásali své bludy. Pak se nelze divit, že lidé věří, že WTC si zničili tajné služby USA (jsou videa, očití svědci, proběhlo mnoho vyšetřování, kde závěry jasně prokázaly nedostatky a vady v konstrukci budov, které vedly k jejich předčasném zhroucení), že letadla rozprašují chemikálie (Chemtrail), přitom jde o prach obyčejné kondenzační stopy od motorů, že přírodní katastrofy spouští tajně probíhající projekt HAARP, o kterém neví nic ani Čína, ani Rusko, že lidé nebyli na Měsíci (100% potvrdil i SSSR a to už je nějaký důkaz, dodnes tam jsou pozůstatky, na Zemi je měsíční materiál), že existují perpetuum mobile, že existuje studená (mnohokrát vyvrácená) fúze a v další tisíce nesmyslů. Na první pohled se zdá, že o nic nejde, nemá to vliv na společnost, ale když člověk vidí, jak se sama Evropská unie (ČR bohužel člen) začíná opět obracet k „demokratickému” socialismu (pro mladé = lidová demokracie v Československu od 1948), začíná hlásat klimatickou, genderovou, sociální rovnost (k lidem, kteří nevybudovali ani státy ve kterých mohou v klidu žít, k klidem, kteří necítí žádnou odpovědnost k sobě ani k dětem, k lidem cizím životními návyky, kulturou), její představitelé zvou Palestinské teroristy na svoji půdu, brání Kataláncům v národním sebeurčení (jen díky němu existuje ČR), její (EK) předseda si klidně jede odhalit sochu K. Marxe, jehož pomýlená idea komunismu stála miliony životů. Člověk, který se doma a ve škole nenaučí kritickému myšlení, umění ověřovat si informace z věrohodných zdrojů, naopak progresivní ultralevicový učitel mu do hlavy vtlouká, že všichni lidé jsou stejní, mají stejné možnosti, schopnosti (nemají, nerodí se tak, matka příroda to tak nechce) je lehce zmanipulovatelný.
> Ví někdo o tom, že když pojedete do Francie, do západní části Německa a budete mladým lidem říkat, jak to bylo se znárodňováním majetku, stíháním a trestáním nevinných lidí, celých rodin, jak fungoval reálný socialismus (nenechte se mýlit, v žádné zemi na světě nikdy žádný komunismus nebyl, vždy šlo pouze o socialismus, komunismus se budoval a následky si východní Evropa nese dodnes!) nebudou věřit, vůbec nechápou do čeho se ženou, v jakou zrůdnost věří!!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (3)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
13. 11. 2019 13:31 | Linux Firefox 59.0

Ono naskenovat knihy a potom je poskytovat neni problém technický, to zvládne parta nadšenců v garáži. Spíš je to problém legislativní, knihy jsou chráněné autorským právem ještě 80 let po smrti autora, takže to lze bezpečně udělat s knihami starými nějakých minimálně 150 spíš 200 let a to nejsou asi knihy, které by se nějak moc citovaly. Takže je otázkou, kdo to zaplatí, autoři a hlavně jejich manažeři-vydavatelství to určitě nepustí zadarmo.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor