6 nejlepších programů pro záznam dění na obrazovce

Potřebujete zachytit pracovní postup na počítači do podoby videa, které bude sloužit jako návod, nápověda či cokoli jiného? S těmi nejlepšími programy to jistě nebude žádný problém.

Pozor, toto je poměrně starý článek. Podívejte se potom také na jeho novější verzi, do které jsme vybrali nejlepší programy pro záznam dění na obrazovce do videa:

Případně kdybyste nepotřebovali video:


Na diskuzním fóru Živě.cz jsme hledali v uplynulém týdnu ty nejlepší programy pro vytváření videa z dění na obrazovce. Ptali jsme se jak na bezplatné nenáročné nástroje, tak na placená profesionální řešení. Díky tomuto rozptylu jsme od diskutujících a na základě vlastních zkušeností sestavili několik zajímavých tipů, které pokrývají celou škálu potřeb.

Kromě standardního požadavku nahrání pracovního postupu a uložení videa zde naleznete také nástroje pro streamování do internetu v reálném čase pomocí webových služeb a další zajímavé věci. V přiložené anketě můžete hlasovat o ten úplně nejlepší program pro záznam dění na monitoru.

Začneme aplikací CamStudio, klikněte na šipku.

Diskuze (24) Další článek: Týden Živě: Nové hračky mobilní, počítačové i televizní

Témata článku: Software, Nejlepší programy, Tipy, GigaMania, Stažené video, Nízká kvalita, Editace videa, Editace a střih videa, Profesionální balík, Livestream, Webová kamera, Náročný uživatel, Webkamery, CAMS, Záznam, Okamžitý upload, Výsledné video, Studio, Camtasia studio, Prima, Stable, Upload, Opensourcové licence, Profesionální řešení, Button, Nejlevnější herní počítače na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači