Software | Prohlížeče | Edge

6 doplňků, které již můžete instalovat do Microsoft Edge

  • Doplňky do Microsoft Edge přibyly s Anniversary update
  • Distribuovány jsou prostřednictvím Windows Store
  • Jejich nabídka se bude rychle rozšiřovat
6 doplňků, které již můžete instalovat do Microsoft Edge

Mouse Gestures

Ovládání prohlížeče gesty je funkcí, kterou si zamilovali především uživatelé norské Opery. Nechybí však ani v dalších prohlížečích, kam je tuto možnost rovněž přidat díky doplňkům. Pro Edge vytvořil rozšíření pro gesta přímo Microsoft. A ačkoliv nenabízí 90 různých akcí přiřaditelných ke gestům, jako prohlížeč Vivaldi, doplněk funguje velmi dobře včetně přehledného nastavení.

Klepněte pro větší obrázek
Mouse Gestures

Gesto se provádí podobně jako u většiny prohlížečů stisknutím pravého tlačítka myši a tažením v předepsaném tvaru. Aktuálně je v doplňku dostupných celkem 16 gest, ke kterým lze přiřadit stejný počet akcí.

Příjemnou maličkostí je poloprůhledný tahák, který se v pravém horním rohu prohlížeče objeví pokaždé, když se vám nepodaří nakreslit funkční gesto. Není díky tomu třeba přepínat do nastavení a kýžené gesto zde hledat.

Témata článku: Software, Prohlížeče, Edge, Internet Explorer, Doplňky do prohlížeče, Schvalovací proces, Přehledné nastavení, Hlavní menu, Placený tarif, Skrolování, NSF, Gesto, Oblíbená aplikace, Office 2007, Apple software update, Doplňky, Imgur, Reddit, Office 2013, Externí zdroj, Jediné kliknutí, Výchozí rozhraní, Pocket, Last, Karma


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch