Web | Hry | Tipy

5 služeb, kde lze sledovat přímé přenosy z hraní her

  • Přímé přenosy z hraní her už zdaleka nepatří jen k turnajům
  • Kdokoliv může do světa streamovat svoje virtuální snažení
  • Twitch je zatím dominantní, konkurence však roste
5 služeb, kde lze sledovat přímé přenosy z hraní her

Twitch

Jak už bylo zmíněno v úvodu, jasnou jedničkou je Twitch patřící Amazonu. Nejsledovanější kanály zde dosahují vyšších desítek tisíc diváků v jeden okamžik. K těm samozřejmě patří hry jako LoL, Dota 2, CS:GO nebo Heartstone.

Klepněte pro větší obrázek
Twitch

Obliba této platformy spočívá nejen v tom, že byl první službou zaměřenou na vysílání her, ale také v možnostech spolupráce se streamery. Ti se mohou stát partnery Twitche v okamžiku, kdy jejich vysílání sleduje dostatečné množství lidí (v řádech stovek), čímž se jim otevře možnost předplatného ze strany diváků. Ti mohou měsíčně sponzorovat svého oblíbeného streamera pěti dolary měsíčně. Z této částky jde polovina Twitchi.

Na platformu se navázalo také velké množství externích služeb, které umožňují větší interakce s diváky. Nedílnou součástí jsou jednorázové peněžní příspěvky diváků, ale také podivnosti typu TreatStream. Tato služba se specializuje na možnost objednat pizzu streamerovi.

Témata článku: Google, Web, Internet, YouTube, Nejlepší programy, Hry, Tipy, Hraná hra, Podivnost, Nativní přenos, LOL, Sledování videa, Hraní her, Dostatečné množství, Přehledné rozhraní, Dota, Nativní stav, Turnaj, Twitch.tv, Živý stream, Ojedinělý případ, Heartstone, Hra, Jednička, Herní turnaj


Určitě si přečtěte

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

** Karanténní opatření nás drží doma a mnozí mají více času navíc ** Připomeneme proto často odkládané činnosti uživatelů počítačů ** Právě teď je ten správný okamžik, kdy se do nich pustit

Karel Kilián | 75

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X