5 nejlepších textových editorů v prohlížeči

Nejznámější textový editor na webu patří do balíku Googlu. Ten však není jediný, kdo umožňuje tvořit text přímo v prohlížeči. Vybrali jsme i méně známé služby s nestandardními funkcemi.
5 nejlepších textových editorů v prohlížeči

Předchozí tři textové editory patří do velkých kancelářských balíků, které jsou nabity funkcemi a úspěšně konkurují desktopovým programům. V případě Writeboxu je tomu trochu jinak. Jedná se o editor, jehož tvůrci si zakládají na maximální jednoduchosti. Nenajdete zde žádné formátovací nástroje nebo jakékoliv nabídky, které by mohly přerušit tok myšlenek při tvorbě textu. Vývojáři šli tak daleko, že po začátku psaní zmizí i základní menu a na obrazovce zůstane opravdu pouze text a blikající kurzor.

Klepněte pro větší obrázek

Nastavit si můžete prostředí, ve kterém budete pracovat a propojit Writebox s cloudovým úložištěm. Podporován je Google Drive a také Dropbox. Jejich používání však není nutné – vytvoření dokument se dá stáhnout jako obyčejný plain text nebo ve formátu HTML.

Writebox je nyní dostupný také jako offline aplikace pro Chrome OS, samozřejmě zdarma.

Témata článku: Prohlížeče, Web, Nejlepší programy, Tipy, Google I/O, Blikající kurzor, Podobný objekt, Office 2010, Office 2013, Office, Prohlížeč, Běžící aplikace, Formátovací nástroj, iWork, Nepoznání, Nutná úprava, Pokročilý editor, Online úložiště, Forum, Drive, Online editor, Tradiční balík, Ribbon, TeX, Maximální jednoduchost


Určitě si přečtěte

Můžete mít dvakrát rychlejší VDSL? Mapa Cetinu ukazuje, kde je dostupný bonding
Lukáš Václavík
CETINPřipojení k internetu
Microsoft pořád myslí i na odpůrce předplatného. Letos vydá Office 2021
Lukáš Václavík
Microsoft OfficeMicrosoft
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián | 22

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

redakce
Mapy GoogleStreet View
Bankovní identita bude jednotná. K České spořitelně, ČSOB a KB se připojí menší banky
Lukáš Václavík
Portál občanaBankaeGovernment