5 nejlepších programů pro hlasovou komunikaci ve skupině

Konferenční hovory nejsou jen synonymem pro pracovní hovory, využít je můžete i pro skupinovou komunikaci třeba při hraní online her. Jaké programy se k tomu hodí?
5 nejlepších programů pro hlasovou komunikaci ve skupině
Kapitoly článku

TeamSpeak

Pokud se Skype k něčemu nehodí, pak je to komunikace ve hrách. Především pro větší skupiny hráčů jej rozhodně nedoporučujeme. Alternativou jsou komunikační nástroje, které pracují na principu server-klient. Někde na vzdáleném severu tedy běží malá aplikace, která se stará o propojení uživatelů, kteří znají přístupové údaje.

TeamSpeak nevyžaduje registraci a jeho používání je zdarma. Výhodou je správa místností, do kterých se uživatelé připojují a také minimální náročnost na síťové připojení. To se v online hrách, kde jde o každou milisekundu odezvy velmi hodí.

Klepněte pro větší obrázek

Klient pro TeamSpeak lze spustit na všech desktopových platformách a oficiální aplikace existují i pro Android a iOS. Jejich ceny jsou však přinejmenším úsměvné.

Témata článku: Software, Nejlepší programy, Datová náročnost, World of Warcraft, Standardní port, Týmová komunikace, Warcraft 3, Sever, Nejoblíbenější platforma, VPS, Malá aplikace, Teamspeak, Warcraft, Dropbox nebo OneDrive, Síťové připojení, TeamViewer, Hlasová komunikace, Hlas, Televize na zeď na Mall.cz


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky