5 nejlepších programů pro hlasovou komunikaci ve skupině

Konferenční hovory nejsou jen synonymem pro pracovní hovory, využít je můžete i pro skupinovou komunikaci třeba při hraní online her. Jaké programy se k tomu hodí?
5 nejlepších programů pro hlasovou komunikaci ve skupině

Skype

Začít můžeme nástrojem, který bude známý asi všem. Program, nyní patřící pod křídla Microsoftu lze spustit na velkém množství platforem. Funguje jak na desktopových systémech, v chytrých telefonech, ale i na konzolích Xbox nebo chytrých televizích.

Výhodou je samozřejmě jeho rozšíření, a tak je právě Skype nejčastější volbou pro menší pracovní konference. Nevýhodou je nutnost registrace – nyní lze použít i účet Microsoftu. Často je také využíván pro běžnou textovou komunikaci nebo videohovory.

Klepněte pro větší obrázek

V minulosti byla kritizována jeho uzavřenost, nejasná infrastruktura a datová náročnost. V současné době může některým uživatelům vadit standardní port 80, na kterém Skype komunikuje a může tím zablokovat další služby (webový server, vzdálenou plochu TeamViewer).

Témata článku: Software, Nejlepší programy, Malá aplikace, Síťové připojení, Nejoblíbenější platforma, Warcraft, Hlasová komunikace, World of Warcraft, TeamViewer, Warcraft 3, Datová náročnost, Sever, Teamspeak, Standardní port, Dropbox nebo OneDrive, Hlas, VPS, Týmová komunikace, Televize na zeď na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky