5 důvodů, proč zvolit hosting od CZECHIA pro CZ domény

(Inzerce) Existuje množství poskytovatelů hostingu. Navíc neustále vznikají noví v různé kvalitě. Ukážeme vám výhody profesionálního a zabezpečeného hostingu pro CZ domény od CZECHIA.
5 důvodů, proč zvolit hosting od CZECHIA pro CZ domény

1. Nonstop kvalitní zákaznická podpora

Poskytovatelé hostingu se často pyšní nonstop zákaznickou podporou. Občas se ovšem jedná pouze o možnost poslání e-mailu s automatickým potvrzením přijetí. Problém je ale vyřešen až další den v ranních hodinách. Zákaznická podpora CZECHIA s vámi bude komunikovat i po telefonu opravdu 24 hodin 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

2. Špičkové technologické zázemí pro vaše CZ domény

Webhostingové služby, které poskytujeme našim zákazníkům, běží na vysoce kvalitním hardware DELL, který po letech zkušeností považujeme za nejlepší na trhu. Máme dvě vysoko dostupné linky na páteřní síť, abychom zabezpečili dostupnost prezentací našich klientů za všech okolností. Pro vysokou dostupnost nejen po celé ČR máme jeden z našich nameserverů umístěný v americkém městě Atlanta. Poštovní služby vyhovují nejvyšším nárokům s kvalitní ochranou proti spamu a malware.

3. Open Source aplikace si spustíte do minuty

Před nedávnou dobou jsme spustili snadnou instalaci Open Source aplikací. Díky tomu si nainstalujete více než 20 celosvětově oblíbených aplikací do minuty. Bez nahrávání souborů na ftp, vytváření databází a instalace. Většina našich zákazníků zvládla nainstalovat WordPress během několika sekund. Vyzkoušejte si i vy snadnou instalaci Open Source aplikací na profesionálním a zabezpečeném hostingu pro vaše CZ domény!

Klepněte pro větší obrázek

4. Opravdu zabezpečený hosting pro CZ domény

Bezpečnost uživatelů internetu u nás není pouhý odstavec ve směrnicích. My chráníme návštěvníky aktivně. Na všech našich hlavních projektech je nasazen prestižní EV SSL certifikát od největší certifikační autority světa – Symantec. Aktivně podporujeme i zabezpečení projektů našich zákazníků. K hostingu vám nyní dáme důvěryhodný SSL certifikát RapidSSL v hodnotě 349 Kč zdarma. Navíc vám ho naši administrátoři bezplatně a profesionálně na hosting nasadí.

5. Skvělé akce na vás již čekají

Víme, že cena je důležitá. Proto pro vás nyní máme skvělou akci na náš profesionální webhosting! Na omezenou dobu jsme snížili cenu všech hostingových variant o 50%. Díky tomu na nejoblíbenější variantě hostingu Linux od CZECHIA ušetříte přes 1000 Kč!

Vyzkoušejte profesionální a zabezpečený hosting se snadnou instalací Open Source aplikací ještě dnes a k roční objednávce od nás dostanete jako dárek SSL certifikát zdarma a CZ doménu v ceně. Více informací najdete na Velká podzimní hostingová akce na CZECHIA!

O doménách

V otázce úspěšnosti webové prezentace hraje klíčovou roli volba vhodného doménového jména.  Provozování webu na vlastní doméně dává jeho majiteli jistotu, že jej zákazníci najdou vždy na stejné adrese, a to i v případě, že se třeba přestěhuje k jinému poskytovateli hostingu. Totéž platí pro e-mailové adresy. Dokonce i freemailové služby dnes umožňují propojení schránky s vlastní doménou.

Nejrozšířenější doménou v České republice je národní doména. Při vyhledávání informací čeští uživatelé Internetu upřednostňují právě domény s koncovkou .cz. Výběr domény pro jakýkoli internetový projekt by tedy měl toto uživatelské chování respektovat. Pokud si zájemce o doménu .cz neví s výběrem rady, může se obrátit přímo na registrátora domén, nebo využít doporučení a tipy na jeho webových stránkách.

Držitelé domén s koncovkou .cz mohou pomocí webové aplikace www.nic.cz/overeni ověřit správnost svých kontaktních údajů evidovaných v doménovém registru. Držitelé více domén pak ocení bezplatnou službu “Doménový prohlížeč” (www.domenovyprohlizec.cz) umožňující správu všech .cz domén přehledně na jednom místě.

Správcem domény .cz je sdružení CZ.NIC, které se věnuje také osvětě v oblasti doménových jmen, internetové bezpečnosti a podpoře nových technologií a projektů užitečných pro internetovou infrastrukturu v České republice.

Další článek: Nabídka Start ve Windows 10 není bezedná, po 512 položkách systém padá

Témata článku: Doména, Hlavní projekt, Důvod, Zákaznická podpora, Profesionální varianta, DOM, Technologické zázemí, Auto světa, Správce domény, Kontaktní informace


Určitě si přečtěte

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 243

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

Zapomeňte na kometu, české nebe každý den křižují mnohem zajímavější kousky

Zapomeňte na kometu, české nebe každý den křižují mnohem zajímavější kousky

** České nebe každý den křižuje hromada exotických letounů ** Na populární mapě Flightradar24 je ale nenajdete ** Jsou to vojenské letouny USA, UK a NATO

Jakub Čížek | 39

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

** Apple a Google odstranili z obchodů s aplikacemi hru Fortnite ** Její vývojáři nejprve přichystali parodické video ** V žalobách viní obě firmy z monopolního chování

Karel Kilián | 134

ATM jackpotting: Když hacker ovládne bankomat a stačí mu jen pár sekund

ATM jackpotting: Když hacker ovládne bankomat a stačí mu jen pár sekund

** Klasický malware pro PC už dnes nikoho nepřekvapí ** Bankomaty jsou ale také počítače ** Útočí se na ně dodnes

Jakub Čížek | 8


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně