3Com CoreBuilder 9000 pro ATM a Ethernet

3Com uvádí na trh přepínač CoreBuilder 9000 pro slučování datových toků ATM a gigabitového Ethernetu od přepínačů 3Com CoreBuilder 7000HD.
3Com uvádí na trh přepínač CoreBuilder 9000 pro slučování datových toků ATM a gigabitového Ethernetu od přepínačů 3Com CoreBuilder 7000HD. 3Com zároveň oznamuje novou verzi softwaru ATM pro přepínač CoreBuilder 7000HD, který zjednodušuje síťovou správu ATM a vylepšuje celkovou odolnost sítě proti chybám. CoreBuider 9000 je určen pro vysokorychlostní přístup do sítí WAN, zatímco přepínače CoreBuilder 7000 jsou určeny pro jednotlivé lokality sítí LAN.

Přepínač CoreBuilder 9000 pracuje na druhé a třetí síťové vrstvě, a je konstruován s plně duplexní přepínací architekturou ATM s neblokovanou rychlostí 15 Gb/s. Šasi přepínače je pasivní 16slotové, a je nezávislé na technologii. Konstrukce umožňuje rozšiřitelnost až do výkonu 560 Gb/s.

Konstrukce neblokovaného přepínání ATM jsou nyní plánovány pro kapacity až 70 Gb/s s plným duplexem. Oznámené moduly rozhraní zahrnují dvouportové konfigurace OC-12c a osmiportové konfigurace ATM OC-3c, a navíc podporu jednovidového nebo vícevidového optického vlákna.

Moduly pro přepínání na druhé a třetí vrstvě pro 10/100 Mb/s Ethernet a gigabitový Ethernet s vysokým počtem portů mají používat novou generaci vlastnické architektury ZipChip od firmy 3Com, která má být dostupná pro přepínání ATM od druhého čtvrtletí 1999.

Firma 3Com na tiskové konferenci 22. září zároveň oznámila, že se hodlá orientovat na malé a střední podniky a domácnosti, především kvůli velkému rozšíření Internetu. 3Com předpokládá, že na našem trhu se nejvíce uplatní přepínač CoreBuilder 3500, který pracuje na třetí vrstvě.

Se systémem správy 3Com Trascend tvoří produkty CoreBuilder 9000 a CoreBuilder 7000, společně s produkty PathBuilder, SuperStack II a síťovými kartami 3Com, ucelené řešení pro podnikovou integraci sítí Ethernet a ATM.

Podstatná část příjmů společnosti 3Com tvoří síťové karty, kde nejsou tak vysoké nároky na výzkum a vývoj, takže 3Com může přesouvat část těchto příjmů do vývoje náročnějších zařízení, což firmu 3Com odlišuje od jejích konkurentů.

Váš názor Další článek: Potřebují Windows 98 nenáviděný stránkovací soubor?

Témata článku: Gigabitový ethernet, ETH, Duplex, Podniková část, ATM, Ethernet, Vysoká odolnost, Třetí firma, Plný duplex, Střední příjem


Určitě si přečtěte

Vyšel Windows 10 October 2020 Update. Poradíme, jak je stáhnout a co je nového
Vladislav Kluska
October 2020 UpdateWindows 10
Elon Musk podpořil Signal jako náhradu WhatsAppu. Aplikaci okamžitě zavalili uživatelé
Markéta Mikešová
WhatsAppElon MuskFacebook
Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

** Notebooky s cenou do deseti tisíc korun jsou plné kompromisů ** Existuje několik modelů dobře použitelných pro nenáročné použití ** Vhodnou alternativou jsou tablety nebo repasované počítače

David Polesný | 94

David Polesný
Jak vybrat notebookNotebooky
Zapomeňte na destičky. Raspberry Pi 400 je nový počítač zabudovaný do klávesnice
Lukáš Václavík
Raspberry PiPočítače
Testy procesorů Ryzen 5000: AMD překonalo Intel ve všech směrech

Testy procesorů Ryzen 5000: AMD překonalo Intel ve všech směrech

** AMD začalo prodávat nové procesory Ryzen 5000 s architekturou Zen 3 ** K dispozici jsou nezávislé testy z celého světa ** AMD překonává Intel ve všech směrech

Karel Javůrek | 69

Karel Javůrek
ProcesoryTestyAMD
Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Možná největší problém je nedostupnost, nejžádanější kusy jsou vyprodané

David Polesný | 33

David Polesný
VánoceNotebooky

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5