Reklama

3 tipy: herní základ i myš, kterou si přizpůsobíte díky magnetickým dílům

Zaměřili jsme se na tři myši pro hraní her, ale nenechte se zmást. Perfektně poslouží i na běžnou práci s počítačem. Jejich výhoda spočívá v odolnosti a ergonomii. S takovou myší pak zvládnete školu, home office i odpočinek u her.

Spolehlivý základ

Dostupná myš uRage Reaper Ess. představuje ideál jednoduché symetrické herní myši, která kombinuje výborné vlastnosti a skvělou cenu. Klasické drátové provedení s polling rate 1.000 Hz vám zprostředkuje bleskové reakce a pět ze šesti tlačítek si můžete naprogramovat. Oblý tvar myši lemují podsvícené části s nastavitelnými RGB efekty. Povrch uRage Reaper Ess. je neklouzavý. Přesnost a bleskové reakce myši umožňuje nastavitelný optický senzor Avago, který snímá pohyb při rozlišení až 4 800 DPI. Tlačítka myši disponují kvalitními spínači Omron s vysokou výdrží.

Klepněte pro větší obrázek

Zlatý střed

Drátová myš uRage Reaper 500 slouží skvěle a taky skvěle vypadá! Je ergonomicky tvarovaná pro pravou ruku, dále má perforovaný nekluzký povrch a nastavitelné RGB podsvícení. K dispozici máte 7 tlačítek, z toho dvě jsou na spodní straně myši a slouží k nastavování DPI a polling rate. Funkci tlačítek lze přizpůsobit. Do ruky padne většině praváků. Má příjemnou hmotnost 65 g. Myš se stane kladivem na vaše virtuální protivníky díky optickému senzoru Avago s rozlišením až 10 000 DPI.

Klepněte pro větší obrázek

TOP kvalita, která se vám přizpůsobí

Bezdrátovou myš uRage 1000 Morph Unleashed si každý gamer přeje najít pod vánočním stromečkem. Má 8 tlačítek, nastavitelné RGB podsvícení, je ergonomická a 100% symetrická. Nerozlišuje, jestli jste pravák nebo levák, postranní tlačítka jsou po obou stranách.

Klepněte pro větší obrázek

V hlavní roli magnetické díly

Ergonomie je u uRage 1000 Morph Unleashed až na prvním místě. Boční panely lze vyměnit podle toho, jestli dáváte přednost prostorné opěrce pro palec nebo malíček. Vyměnitelné panely se k myši připojují magneticky. Výměna je proto rychlá a díly drží bez viklání. Pomocí magnetů je k myši připojena také dvojice závaží, se kterými si sami určíte ideální váhu vaší myši.

Klepněte pro větší obrázek

I když jí dojde šťáva, hraje se dál!

Neřešíte nabíjecí baterky. Myš uRage 1000 Morph Unleashed má integrovaný akumulátor a na jedno nabití vydrží cca 35 h aktivního používání. Výdrž se odvíjí od zvoleného RGB podsvícení a rozlišení optického senzoru. Pokud se myš vybije, nevadí, stačí ji připojit přes USB-C kabel a hraje se dál – myš se nabíjí a funguje zároveň.

Další článek: Očkování po prodělaném covidu výrazně zvýší hladinu protilátek. Důležité je to hlavně u mladších

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10