Mobility | Energie | Powerbanka

20 powerbank ve velkém srovnávacím testu. Žádná neposkytuje plnou slibovanou kapacitu

V testlabu časopisu Computer nedávno proběhlo téměř měsíční měření a testování powerbank. Do velkého srovnávacího testu jsme vybrali 20 modelů s kapacitou 10 000 mAh dostupných v českých obchodech.

O problematice powerbank a zjištěných poznatcích během testování jsme již psali v předchozím článku, nyní je čas na prezentaci naměřených výsledků. 

V galerii výše vidíte velké přehledné tabulky s naměřenými hodnotami (tabulky vidí jen předplatitelé Živě Premium), ve kterých můžete snadno porovnávat jednotlivé modely. Následuje detailnější hodnocení jednotlivých modelů od vítěze až po nejhůře hodnocený model. 

Ovšem pozor, některé modely sice neopanují přední příčky hodnocení, ale přesto stojí za pozornost díky svébytným vlastnostem. 

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Články z Computeru, Samsung, iPhone, Huawei, Mobility, Škoda, Energie, Lidl, Powerbanka, Axagon, Canyon, Emos, Vybíjení, USB PD, Computer, Samsung AFC, Lightning, Lamax, USB-PD, Výbava, Huawei FCP, Slib, GND, Rychlé nabíjení, SilvercrestPřed 32 lety se začalo rodit Bluetooth. Znáte význam jeho tajemného loga?

Před 32 lety se začalo rodit Bluetooth. Znáte význam jeho tajemného loga?

** Bluetooth se mělo stát univerzálním rádiovým protokolem ** Univerzalita mu zůstala, v rychlosti jej ale překonalo Wi-Fi ** Jeho symbol a název sahá až do 10. století

Jakub Čížek
BluetoothTechnologie
Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika