Doprava | Tipy

Tip: Díky 17Track můžete sledovat všechny své zásilky na jednom místě

Služba 17Track umožňuje sledovat příchozí zásilky. Podporuje přitom řadu dopravních služeb včetně těch, které využívají čínské e-shopy, a dokonce i Českou poštu. Na druhou stranu například PPL v seznamu podporovaných kurýrních služeb zatím chybí. Přesto může být 17Track pro mnohé užitečným tipem, služba je dostupná skrze webové rozhraní i aplikace pro mobily a počítače.

Přes aplikaci 17Track můžete vysledovat zároveň až 40 balíků a dopisů. U každé zásilky přitom stačí zkopírovat kód, který vám zaslal dopravce. Na každý řádek jeden. Služba se následně pokusí automaticky odhadnout, o jakého přepravce se jedná. Při neúspěšném pokusu alespoň nabídne pravděpodobné možnosti a v případě neúspěšného odhadu lze přepravní firmu vybrat samozřejmě i ručně. 

Klepněte pro větší obrázek 
17Track umožní sledovat více zásilek zároveň nehledě na dopravce.

Při zadání do aplikace navíc dojde k uložení a můžete tak dostávat upozornění o změně stavu všech sledovaných zásilek. Data si také skrze účet můžete synchronizovat na více zařízení. Hodit se bude třeba v případě, pokud často nakupujete na AliExpressu či dalších čínských e-shopech s delší lhůtou dodání.

Seznam všech podporovaných dopravců najdete přehledně na webu. Jsou zde DHL, DPD, GLS, TNT, UPS a další, nechybí ani národní poštovní služby z celého světa včetně Česka. 

Služba je dostupná skrze web, aplikaci pro Windows či Android a iOS.

Poradíme, jak ušetřit na nákupech na internetu:

Diskuze (2) Další článek: Laserový systém Moonrise vyzkouší 3D tisk na Měsíci

Témata článku: Software, Windows, Internet, Android, Doprava, Čína, Tipy, Česká pošta, Služba, E-shop, Česká republika, DHL, Aplikace, Zásilka, Tip, GLS, UPS, Dopravce, AliExpress


Určitě si přečtěte

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

** Toto jsou tipy Živě.cz na příslušenství k počítači, se kterým neuděláte chybu ** Klávesnice, myši, tiskárny, sluchátka... ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 26

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

** Typické žluté obálky z Číny už před lety zavalily nejen Českou poštu ** Pokud ale něco stojí dolar, často tomu odpovídá i kvalita ** Jak vypadají příklady těch nejbizarnější šmejdů?

Jakub Čížek | 150

7 důkazů, že e-mailové klienty ještě nevymřely

7 důkazů, že e-mailové klienty ještě nevymřely

** E-mailové klienty pro desktop jsou stále populární. ** Na výběr je několik možností. ** K dispozici jsou i experimentální aplikace.

Vladislav Kluska | 74

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 38Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fotolabů

Oklamali jsme rozpoznání obličeje

13 tipů pro rychlejší Wi-Fi

Test NVMe SSD 500 GB