Flight Simulator

10 DVD bude stačit: Microsoft Flight Simulator 2020 vyjde i na fyzických nosičích

Microsoft oznámil premiéru svého očekávaného leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator 2020, začne se nabízet 18. srpna. To už víme, ale novinkou je informace, že i tento objemově náročný software bude distribuován i postaru na fyzických nosičích. Konkrétně půjde o krabici s 10 dvouvrstvými DVD.

Distribuci na fyzických nosičích bude zajišťovat firma Aerosoft, která se zabývá poskytováním nejen leteckých simulátorů a stala se oficiálním partnerem Microsoftu pro distribuci nového Flight Simulatoru. 

Ačkoli je dnes standardem poskytovat hry přes internet, Flight Simulator 2020 bude hra velmi objemná. A stahovat 90 GB na nějaké pomalé internetové přípojce by mohlo být leckdy velmi zdlouhavé. Instalace z DVD se tak ještě může někomu hodit. 

Diskuze (36) Další článek: Spekulace: Apple vyvíjí vlastní herní konzoli. Chce soupeřit i s velikány jako Nintendo, Sony a Microsoft?

Témata článku: Microsoft, Internet, Létání, DVD, Flight Simulator, Simulátor, Simulator, Flight, Bude, Fyzický nosič, NosičStrážci Galaxie budou vyžadovat 150GB volného místa, podívejte se na požadavky

Strážci Galaxie budou vyžadovat 150GB volného místa, podívejte se na požadavky

Noví herní strážci budou pořádně macatým kouskem, který překonává i Flight Simulator.

Michal Maliarov
Marvel's Guardians of the GalaxyHardware
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy