Flight Simulator

10 DVD bude stačit: Microsoft Flight Simulator 2020 vyjde i na fyzických nosičích

Microsoft oznámil premiéru svého očekávaného leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator 2020, začne se nabízet 18. srpna. To už víme, ale novinkou je informace, že i tento objemově náročný software bude distribuován i postaru na fyzických nosičích. Konkrétně půjde o krabici s 10 dvouvrstvými DVD.

Distribuci na fyzických nosičích bude zajišťovat firma Aerosoft, která se zabývá poskytováním nejen leteckých simulátorů a stala se oficiálním partnerem Microsoftu pro distribuci nového Flight Simulatoru. 

Ačkoli je dnes standardem poskytovat hry přes internet, Flight Simulator 2020 bude hra velmi objemná. A stahovat 90 GB na nějaké pomalé internetové přípojce by mohlo být leckdy velmi zdlouhavé. Instalace z DVD se tak ještě může někomu hodit. 

Diskuze (36) Další článek: Spekulace: Apple vyvíjí vlastní herní konzoli. Chce soupeřit i s velikány jako Nintendo, Sony a Microsoft?

Témata článku: Microsoft, Internet, Létání, DVD, Flight Simulator, Simulátor, Nosič, Fyzický nosič, Bude, Simulator, Flight