CFR

Přečtěte si o tématu CFR. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem CFR, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu CFR.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Vesmír online: 10 nástrojů pro sledování dění v kosmickém okolí

Vesmír online: 10 nástrojů pro sledování dění v kosmickém okolí

** Těchto 10 nástrojů vám umožní sledovat dění ve vesmíru z pohodlí domova ** Podívejte se na přelety vesmírné stanice, start kosmické lodi nebo nejnovější snímky Slunce ** Můžete si také prohlédnout Zemi z výšky 400 km

VTM | Petr Kubala | 5

Shell v C++ 2.díl

Shell v C++ 2.díl

V tomto článku ještě zůstaneme u Shellu. Ukážeme si jak spustit jiný program, jak získat informace o jeho návratovém kódu a jak detekovat, zda program byl ukončen. Ukážeme si také jak získat některé informace o běžícím procesu.

Radek Chalupa | 8

MCI Player v C++– další rozšíření

MCI Player v C++– další rozšíření

V minulém článku jsme si vytvořili ten nejjednodušší přehrávač multimediálních souborů. V tomto pokračování si ho již trochu vylepšíme s tím, že především se naučíme, jak zachytávat informace o „změně stavu“ přehrávání a také o aktuální hodnotě některých parametrů, jako je rychlost přehrávání, zoom apod.

Radek Chalupa

Pár tipů pro okna v C++

Pár tipů pro okna v C++

V tomto článku si ukážeme pár snad užitečných tipů pro práci s okny. Ukážeme si jak táhnout okno za klientskou oblast, zpracovávat a modifikovat systémové zprávy (zavření, minimalizace,..), omezit minimální a maximální velikost okna, nechat okno vždy na vrchu, nastavit polohu a rozměry maximalizovaného okna a zobrazit okno přes celou obrazovku.

Radek Chalupa | 3

Geometrická pera

Geometrická pera

V tomto článku si řekneme více o některých složitějších perech (pens), jako jsou tzv. geometrická pera a o jejich dalších vlastnostech.

Radek Chalupa | 11

Jak na tray-ikonu s C++

Jak na tray-ikonu s C++

V tomto článku se naučíme používat tzv. tray-ikonu, resp. notifikační ikonu, tedy ikonu s rozměry malé ikony (obvykle 16 x 16 pixelů – podle nastavení vzhledu systému) umístěnou v pravé části pruhu úloh.

Radek Chalupa | 3

Průhledná okna ve Windows 2000

Průhledná okna ve Windows 2000

Dnes nebude řeč o uživatelsky kreslených prvcích, jako ve většině předchozích článků. Ale myslím, že v tomto seriálu můžeme rozšířit záběr i na témata typu: „Jak na to, Tipy a Triky…“ s tím, že samozřejmě zůstaneme v oblasti programování v C/C++ s použitím vývojového prostředí Microsoft Visual C++.

Radek Chalupa | 4Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky