Červík

Přečtěte si o tématu Červík. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Červík, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Červík.
Zabalené neurony slibují léčbu epilepsie nebo roztroušené sklerózy | Foto: Pixabay

Zabalené neurony slibují léčbu epilepsie nebo roztroušené sklerózy

** Vědci donutili nervové buňky, aby si kolem sebe zbudovaly izolační nebo naopak vodivý „obal“ ** V odezvě na to, jakým polymerem byly neurony zabalené, měnila zvířata své chování ** Metoda „obalování neuronů“ najde uplatnění při léčbě roztroušené sklerózy nebo epilepsie

Jaroslav Petr|3

BiologieGenetikaMozek
Červík ID bflmpsvz…  thanks – lidé jsou nepoučitelní

Červík ID bflmpsvz… thanks – lidé jsou nepoučitelní

Včerejší den byl pěkným důkazem nepoučitelnosti lidstva v otázkách internetových červů. S plynoucím časem získávám dojem, že na světě existuje velké množství lidí schopných otevřít v e-mailu označeném předmětem TENTO EMAIL JE ZAVIROVÁN přílohu VIRUS.EXE.

Vít Jurásek|25

Červík nakazil síť programu Kazaa

Červík nakazil síť programu Kazaa

V síti FastTrack populárního programu Kazaa pro sdílení souborů se o víkendu objevil červ, který podle zahraničních expertů touto sítí úspěšně prolézá.

Marek Němec|15

Pozor na červíky! Nový český červ zasahuje

Pozor na červíky! Nový český červ zasahuje

První informaci o tomto novém a velmi aktivně se šířím se červu jsme přinesli již v sobotu. Jeho mimořádná aktivita a zejména nový přístup k šíření nás nutí k opakování naší varovné výzvy.

Marek Němec|75

Červík Homepage letí Evropou

Červík Homepage letí Evropou

Tak co, kdo z vás spustil přílohu v mailu s textem Hi! You`ve got to see this page! It`s really cool ;O)?

Tomáš Holčík|17

Červík, který má rád Seznam.cz

Červík, který má rád Seznam.cz

E-mailový červ Hermes zcela jistě pochází z České republiky; svědčí o tom nejen jména přikládaných souborů, ale i připojování na server Seznam.cz.

Tomáš Holčík|5