Cenová hlídka

Přečtěte si o tématu Cenová hlídka. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Cenová hlídka, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Cenová hlídka.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nový Computer prozradí, jak mobily a počítače určují svoji polohu

Nový Computer prozradí, jak mobily a počítače určují svoji polohu

** Postavte si vlastní navigaci ** Co všichni vidí na bankovní aplikaci Revolut? ** Jak streamovací hudební služby ovlivňují tvorbu hudby

Časopis Computer|5

Computer 15-16/02

Computer 15-16/02

Téma: Mají si s čím hrát e-děti? Z našeho velkého testu 20 pevných disků IDE, SCSI a externích modelů si vyberte nový.

Computer

Computer 13-14/02

Computer 13-14/02

Téma: České dráhy v době IT! Test 12 přehrávačů MP3 s kartami a pevnými disky byl náročný nejen na uši, ale hlavně na trpělivost.Některá zařízení nechtěla přestat hrát.

Computer

Computer 12/02

Computer 12/02

Internetová telefonie je levná a existuje již dlouho na to, aby ji využíval téměř každý. Proč to tak není? Test 36 grafických karet je tak rozsáhlý, že jsme jeho část dokonce museli umístit na naše redakční CD. Vybírejte a porovnávejte.

Computer

Computer 11/02

Computer 11/02

TÉMA: Počítače v Japonsku. Z regálu do vozíku, z vozíku do auta, z auta na stůl aneb počítač ze supermarketu. Vyplatí se? Posuďte sami – otestovali jsme 9 sestav.

Computer

Computer 9/02

Computer 9/02

TÉMA: S počítači netančím. Tiskárna, kopírka, skener a fax jsou pomocníci užiteční, ale také nároční na místo. Multifunkční zařízení je výhodnější – ze 7 modelů si vyberete.

Computer

Computer 8/02

Computer 8/02

Téma: Jak se vytváří bezpečnostní zóna, do níž nepronikne nikdo nepovolaný? Možná bude všude kolem vás. Testovali jsme 11 DVD mechanik a přitom koukali na filmy – za vás.

Computer

Computer 6/02

Computer 6/02

TÉMA: Hry na Internetu. Testovali jsme 18 základních desek určených pro AMD Athlon XP.

Computer

Computer 5/02

Computer 5/02

Téma: Liší se značkový počítač od běžného jen vyšší cenou? Otestovali jsme 8 inkoustových tiskáren střední třídy. Byly poměrně vyrovnané, takže výběr necháváme na vás – své potřeby znáte nejlépe.

Computer

Computer 4/02

Computer 4/02

Téma: Počítačové viry se představují. Seznamte se! Otestovali jsme pro vás 14 základních desek určených pro Pentium 4.

Computer

Cenová hlídka 18.10.

Cenová hlídka 18.10.

Včera jsem za tepla referoval, že AMD ohlásilo nové typy procesorů a také jsem uvedl jejich dolarové ceny. Dnes se tyto ceny již promítly do českých velkoobchodních ceníků a jako obvykle jsou ještě o dost nižší! 1000Mhz Thunderbird tak stojí pouze 14 800Kč (bez DPH v kat. EU) :-O Špatné to není ani v nižších kategoriích - pojďme se podívat na aktuální cenovou mapu, která je stále příznivá i přes vysoký kurs dolaru...

PC Tuning