Celý výzkum

Přečtěte si o tématu Celý výzkum. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Celý výzkum, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Celý výzkum.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Simulace výrazů našeho obličeje ve virtuální realitě

Simulace výrazů našeho obličeje ve virtuální realitě

S příchodem brýlí pro virtuální realitu nastává otázka, jak snímat výrazy našeho obličeje tak, aby je bylo možné zobrazit i v simulovaném světě. Lze to vyřešit poměrně jednoduše.

Karel Javůrek | 5

Češi učí NATO nově komunikovat

Češi učí NATO nově komunikovat

Čas od času neuškodí, když se od těch obvyklých IT témat podíváme i do méně běžných oblastí jako je například vojenská technika. Vstupem České republiky do NATO se i českým firmám otevřely možnosti spolupracovat na vojenských projektech pro tuto alianci. Nejde však jen o hrubou práci, ale umíme i špičkové technologie. Česká firma ICZ se podílela na zajímavém projektu nového komunikačního řešení.

Jan Šindelář | 30

Zdarma dražší než za peníze?

Zdarma dražší než za peníze?

Podle studie IDC je provoz serveru s Windows 2000 v některých případech levnější, než fungování totožného serveru s nainstalovaným operačním systémem Linux. Stín na hodnověrnost výsledků vrhá fakt, že studii sponzoroval Microsoft.

Otakar Schön | 172Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test androidů do 6 500 Kč

Tipy na starší foťáky za super cenu

Důkladný test sportovních kamer

Dárek pro každého: první vydání Computeru