Celosvětové rozšíření

Přečtěte si o tématu Celosvětové rozšíření. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Celosvětové rozšíření, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Celosvětové rozšíření.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Zaplať, nebo nebude YouTube

Zaplať, nebo nebude YouTube

Velcí internetoví provideři jako UPC tlačí na poskytovatele obsahu a chtějí platit za přenosy dat. Obě strany se v podstatě vydírají. Jde o miliony měsíčně.

Jan Sedlák | 54

Běžte naproti IPv6, cest je hned několik

Běžte naproti IPv6, cest je hned několik

Protokol IPv6 je nevyhnutelná budoucnost internetu. Ze strany provozovatelů serverů a poskytovatelů internetu už se IPv6 pomalu zavádí, naproti se můžete vydat i v domácnosti.

David Polesný | 48

IT byznys: HP brutálně propouští, v Británii odejde 1000 lidí

IT byznys: HP brutálně propouští, v Británii odejde 1000 lidí

3Com jmenuje nového ředitele pro Evropu, Střední východ a Afriku * Oracle kupuje G-Log * Společnosti BT a HP podepsaly smlouvu s půjčovnou aut Hertz * Microsoft oznamuje velkou reorganizaci * Firma Verizon Wireless spolupracuje s Borlandem * HP propouští: v Británii přijde o práci na tisíc lidí * Mercury Interactive ohlašuje akvizici

Václav Kadlec | 24

Netscape 7.2 na první pohled

Netscape 7.2 na první pohled

Nová verze kdysi slavného webového prohlížeče spatřila světlo světa až tento týden, i když již delší dobu byla nabízena možnost předobjednat si nový Netscape na CD. Chcete vědět, jaké je poslední provedení prohlížeče, který změnil dějiny webu, a jestli stojí zato jej používat?

Vojtěch Bednář | 67

Počítače a mýty: Microsoft a ti druzí

Počítače a mýty: Microsoft a ti druzí

Poslední díl miniseriálu o mýtech ve světě informačních technologií zamíří do nebezpečné oblasti sporů mezi příznivci Open Source software a zastánci společnosti Microsoft. Takže vymyslel Microsoft opravdu Windows? Používají Linux jen fanatici? A jaký software je vlastně zdarma?

Otakar Schön | 224

Už dnes zaútočí MyDoom na SCO

Už dnes zaútočí MyDoom na SCO

Stránky firem SCO a Microsoft jsou na seznamu cílů červa MyDoom. Microsoft má s řešením takové zvýšené zátěže zkušenosti už od loňského útoku Blasteru. SCO je ale v horší pozici, obrana totiž je možná, ale vyžádala by si řešení na Linuxu.

Tomáš Holčík | 109


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk