Bonbónek

Přečtěte si o tématu Bonbónek. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Bonbónek, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Bonbónek.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Password Memory: nemusíte si pamatovat všechna hesla

Password Memory: nemusíte si pamatovat všechna hesla

Pamatovat si všechna různá hesla, přístupy k webovým službám nebo čísla platebních karet je pro spoustu lidí nadlidský výkon. Řešením je šikovný správce hesel.

Josef Kraus | 22

Strážca systému: Ochrana počítače po slovensku

Strážca systému: Ochrana počítače po slovensku

Nežádoucí aktivity a zásahy uživatelů bývají jedním z nejčastějších důvodů úspěšného napadení počítače zvnějšku či poškození operačního systému. Vyvarujte se jich.

Josef Kraus | 5

Logitech G3 Laser Mouse: laser pro nejnáročnější

Logitech G3 Laser Mouse: laser pro nejnáročnější

Najít mezi velkým množstvím optických myší, které jsou na trhu, opravdu kvalitní výrobek, není vůbec jednoduché. Situace se ještě o poznání zhorší, pokud patříte k diskriminované desetiprocentní menšině. V tom případě, až na pár výjimek, jako jsou myši od společnosti Razer, či Microsoft, většinou pohoříte. Dnes se důkladně podíváme na produkt společnosti Logitech, který nadchne leváky i praváky.

Adam Vágner | 18

Vir Bacros sní na Vánoce váš disk

Vir Bacros sní na Vánoce váš disk

Tento týden se v mnohých počítačích po celém světě objevil vir, který dostal do vínku od antivirových společností jméno „Bacros“. V mnohých očích vzbuzoval úsměv, ale mohl by také předznamenávat jistou změnu v dnešním stereotypu téměř nic nedělajících červů.

Vít Jurásek | 24

iPaq vs. Jornada: kdo vyhraje?

iPaq vs. Jornada: kdo vyhraje?

Spolu se spojením Hewlett-Packard a Compaq do sebe narazily konkurenční řady produktů. V bedlivě sledované oblasti kapesních počítačů není o překvapení nouze.

Vladislav Janeček

RioVolt  SP250:  co slibuje, to splňuje

RioVolt SP250: co slibuje, to splňuje

Tím by vlastně mohla tato recenze skončit. Každý si jistě před koupí podobného přístroje prošel řadu webových stránek, sháněl informace a sbíral zkušenosti jiných majitelů. A v tom je ten háček. Někteří výrobci slibují, ale se splňováním je to horší.

Oleg Svatoš | 15

Ultralehký notebook Casio s Transmetou

Ultralehký notebook Casio s Transmetou

Firma Casio představila dva mini notebooky s hmotností pod jeden kilogram s plně integrovaným bohatým rozhraním. Největší zvláštností je bezpochyby procesor Transmeta, který tyto modely pohání.

Patrik Veselík | 5

Presto! ImageFolio 4.1 LE: jednoduchost především

Presto! ImageFolio 4.1 LE: jednoduchost především

Při koupi nového skeneru se mi do rukou dostal zajímavý prográmek. Byl součástí dodávky obslužných programů a jmenuje se Presto! ImageFolio 4.1 LE. Je sice dodáván v anglické verzi, přesto si myslím, že rozhodně stojí za zmínku.

Computer


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky